Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit akar? Első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar? Első perctől fogva nem akarta, hogy védekezzünk aztán (mert kiköveteltem) hogy védekezzünk, vett nekem helyi fogamzás gátlót. Tobszor volt, hogy nem engedte behelyezzem. Most úgy néz ki 4hete, hogy terhes vagyok.

Figyelt kérdés

Elmondtam neki elsőre csendben volt, aztán azt mondta el kell vetettem.

Erre felbőszültem és azt mondtam neki akár mit csinál akkor is megtartom.

Azóta is besztünk rolla vagy 3alkalommal és én is helyeseltem azt hogy el kell vezetni mert oda a szabadságnak és friss kapcsolatunk van.

7honapja tart csak. Neki is van gyereke mástól és nekem is.

Megegyeztünk, hogy majd csak jövőre.

Szüleim tiltakoznak ezt Elmondtam neki és megint dühösen azt mondtam, hogy még tartom akár ki akar mit mond ez az én döntésem nekem kell éreznem.

Nem kérdez azóta sem erről fel sem hozta a témát. 28.ara van időpontom orvoshoz.

Szerintetek mit szeretne nagyon sokat jelentene a döntés hozatalomban.

Hogyan tudjam meg????

Kerlek ne stidjatok tudom, hogy kavalkád de nagyon össze vagyok zavarodva. Segítségre tanácsra szorulok most. El vagyok veszve.

Ha tudtok értelmes őszinte válaszokat tanácsokat adni negativitas nélkül kérlek tegyétek meg és írjátok mellé korotokat és nemetek.


2020. okt. 15. 15:25
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem tudhatja, mit szeretne, csakis ő. De te aszerint dönts, hogy te mit akarsz.
2020. okt. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

20/27 majd gyakorlók többet :) meglátásom szerint még mindig sokkal jobban írok mint más magyar és a lényeg kiszurhető, egyébként beszélnem egyszerűbb ezt a nyelvet mint írnom.

De idő kérdése és jobb lesz.

2020. okt. 15. 17:09
 23/37 A kérdező kommentje:

24/28

Tudtam, hogy gond lehet nagyon sajnálom.

Probalkozzatok újra és kitartás.

Egyébként oknelkul semmi sem történik.

De lásd pozitívan nem fogsz tanítani velük ilyen szavak mint amit írtál is.

2020. okt. 15. 17:12
 24/37 A kérdező kommentje:

22/29 nem nem volna szabad senkinek zavarnak lennie ezen a téren.

De hol hangzott el olyasmi, hogy bárki is utánozza le ezt a dolgot vagy hogy én milyen frankó menő karakter vagyok?!

Szó sincs ilyesmiről.

2020. okt. 15. 17:14
 25/37 A kérdező kommentje:

25/30 hm.... Rád írok privátban.

Egyébként Hollandia az egyik sertés eledel gyárban igazgató helyettes. :) hála a volt páromnak nem kelett tovább belsőszerveket tovább vizsgálgatnom és a kerestem is így jóval magasabb. Ha van kedved esetleg kint dolgozni írj rám privátban és jöhetsz.

2020. okt. 15. 17:18
 26/37 A kérdező kommentje:
2631 nem vagy tisztában a borzongás fogalmával és mik azok a dolgok amik ki tudják ezt emberből váltani :) nem szabad ilyen szélsőségesen gondolkodni tapasztalat hiányában pedig főleg nem!
2020. okt. 15. 17:21
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
De nem értem, ha tényleg ilyen jól megy, akkor mit szeretnél? Nem pontosan értem amit írsz, mert értelmezhetetlenül fogalmazol, de úgy látom szeretnél gyereket amúgy is, és most ezt a konkrét babát is meg akarod tartani. Akkor hajrá, ha 1-2 évig meg tudsz élni egyedül, anélkül, hogy dolgoznod kelljen, akkor simán fel tudod egyedül nevelni. Pláne, ha nem vagy már fiatal, lehet soha többet nem lesz lehetőséged anyának lenni.
2020. okt. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
33/33 köszönöm.
2020. okt. 15. 17:29
 29/37 A kérdező kommentje:
Át gondolom mindenképp és tényleg köszönöm a válaszokat.
2020. okt. 15. 17:30
 30/37 anonim ***** válasza:
94%

Bocs, de Te most egy 12 éves gyerek vagy egy felnőtt szintjén mozogsz fejben??? Védekezés nélkül dugtatok mégis mit vártál, habos sütemény lesz az eredménye?

Akkor dugj védekezés nélkül valakivel ha már biztosan tudod/tudjátok hogy gyereket szeretnétek.

Aki nem így tesz az meg így jár mint te - bekapja a legyet a pasi meg egyből hárít és menekül, ott marad +1 gyerekkel egyedül. Bocsika, de magadnak ástad a gödröt amibe szépen bele is másztál, így jártál. Legalább intő példa vagy másoknak, hogy NE csinálják.

2020. okt. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!