Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érezted már hogy egy komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már hogy egy komoly beszélgetés szükséges ami eldönti együtt vagy külön?

Figyelt kérdés
Mi volt az oka ennek a komoly beszélgetésnek..és mennyi idő alatt vetted rá magad erre a beszélgetésre?
2020. okt. 15. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalok voltunk az exemmel, ő 20 én 21 éves, tiniszerelemből indult, de egyre inkább látszott, hogy nem egy iranyba fejlődünk, mást akarunk az élettől. Sok idő volt rávenni magam, igazából szerintem évek óta tudtam, hogy nem lesz ez így jó, de hát első szerelem, azt hittem, nem élem túl, ha szakítunk :D végül megvolt a beszélgetés, és igen, szakítottunk. Ennek 11 éve, barátok vagyunk ma is. Nekem már családom van, ő most tart ott, hogy a jelenlegi barátnője mellett benőtt a feje lágya, és talán gyereket is szeretne. Így volt ez jó, nem voltunk egymáshoz valók, most viszont mindenki boldog.
2020. okt. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jött el az ideje, mikor még fél év után is más lány után siránkozott mellettem. Hónapokig tűrtem, aztán elszakadt a cérna, amikor észrevettem gyanús dolgokat. A komoly beszélgetésből annyi lett, hogy gyáva féregként egy üzenetben szakított velem, mert még neki állt feljebb és arra sem volt képes, hogy elém álljon és megmondja akkor mègis mi a f*sz van velünk. Mondanom sem kell, én vagyok a szemét, hazug k*urva azóta is, pedig csak egy kis egyenességet kértem.
2020. okt. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet mindenki halogatja, aztán jön rá, hogy csak elvesztegetett hónapokat, akár éveket az életéből. Még ha ennek a beszélgetésnek pozitív a vége sem biztos, hogy sikerül változtatni a dolgokon.
2020. okt. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég volt a sok apro jel.

Feleslegesnek tartom a dumàkat nagybrszelgetéseket ha közben a tettei meg totàl ellenkezöek.


-nem voltak apro erintesek, egy ölelés vagy puszi mindezek kizarolag szexre korlatozodtak

- ha sikereket értem el nem velem örült hanem irigyelt es lehordott inkabb es arrol gyözködött hogy nem is vagyok olyan jo mákom volt csak

-soha nem kaptam egy jo szot vagy bókot elmondasa szerint hogy nehogy elszàlljak

- ha veszekedtünk es mosolyszünet volt simàn elvolt nelkülem mintha mi sem törtent volna mindig csak en szenvedtem


Mindeközben hüséges volt es eljegyzest tervezett


Szerintem felesleges barmiröl beszelni.

Elég csak annyi hogy magadba nezel hogy valojàban te vele vagy mellett boldog vagy e vagy nem.

Kàr a szoért.

2020. okt. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

*vele vagy mellette boldog vagy e

Epülsz szárnyalsz e mellette vagy lefelé kuszol minden tèren


Elég magadat latni mit vált ki ö belöled. Boldogit vagy tönkretesz.

2020. okt. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Aki valijaban szeret annak a párja épül és szàrnyal.

Csak ha nem lenne vilàgos.

Felesleges a duma.

2020. okt. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csak komolyan szeretek beszélgetni. Felszínes témák kiborítanak.
2020. okt. 16. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!