Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi és milyen jellegű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi és milyen jellegű beszélgetés szükséges ahhoz, hogy valami kialakuljon két ember között?

Figyelt kérdés
Napi szintű? Hetente 2-3-4 alkalom? Mi az, ami kevés és mi az, ami már sok?
2016. dec. 17. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
1 perc, őszinte beszélgetés és nyélbe ütve az üzlet.
2016. dec. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi bemutatkoztunk egymásnak, és konkrétan a kézfogásnál már érződött, hogy itt lesz valami. Egész nap (folyamatosan) csacsogtunk egymással, nagyjából egy hónapra rá összeköltöztünk, most meg már házasodunk. Nem számolgattuk, hogy mikor mennyit vagyunk együtt, mennyit beszélgetünk, ahogy jónak éreztük, úgy csináltunk mindent.


Mondjuk, ez nagyban függ emberektől is. Sok exemmel volt olyan, hogy engem "sok"-nak éreztek, de néha én éreztem pár exemen azt, hogy ők akarnak többet belőlem, mint amit én adni szeretnék. A lényeg az, hogy hasonlítsatok ebben a kérdésben (is). Ha te pl igényled a mindennapos beszélgetést, a minimum kétnapi, de inkább mindennapi találkozásokat, akkor ne állj össze olyannal, aki nagyon ragaszkodik a magányához és a személyes teréhez, mert ebből folyamatosan (főleg összeköltözés után) konfliktusok lesznek (tapasztalat..). Nincs olyan, hogy kevés vagy sok, legalábbis így objektíven nincs. Személyenként változik, az is, hogy ki mennyit igényel és az is, hogy kinek mennyi számít soknak/kevésnek.


Én személy szerint sokat szenvedtem korábbi kapcsolatokban, randizásokkor, hogy nekem szükségem/igényem van a rendszeres, gyakori találkozásokra, együttlétekre, beszélgetésekre. A legutóbbi exemmel mégis heti 2 alkalommal találkoztunk, és a köztes napokon meg jó, ha beszéltünk pár mondatot. Ő azt érezte, hogy ez így sok, és nagyon "tapadok" és nem hagyok neki teret, én meg azt éreztem, hogy nem érdeklem és nem szeret. Remélem érted a példából, hogy erre ennél értelmesebb választ nem lehet adni :D Fontos, hogy azonosak legyetek a kérdésben, és akkor a mindennapos állandó beszélgetés/együttlét sem lesz "sok", vagy a heti egyszeri találkozás és időközben pár mondatos életjel-adás sem lesz "kevés". Kinek mi az igénye.


A kapcsolat elején, a randizgatás időszakában azért érdemes eleve kicsit megnövelni a dolgot, hogy a másik érezze, valóban érdekel, és időközben lassanként megbeszélni és felállítani egy működő rendszert. Ha még nem jártok, nem éltek együtt, csak tényleg most ismerkedtek, akkor a napi-kétnapi beszélgetés (igénytől és témától függően) szerintem elég alap. Vagy hát nem tudom, nekem ezek a tapasztalataim. Ér ellentmondani.

2016. dec. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kapcsolat korai szakaszában, ha két ember szimpatikus egymásnak, akkor mindketten keresik a másikkal való kontaktot és találkozási lehetőséget. Nincs olyan, hogy sok vagy kevés. Olyan van, amit mindketten szeretnétek! Próbálj meg ne túl sok lenni, de azt gondolom, hogyha a másik nem erőlteti a beszélgetést, vagy a találkákat, folyamatosan lassítani akar téged is, az már egy árulkodó jel.

Gyakorlatilag az első randi, az első találka után lehet érezni, hogy kialakulhat-e ebből valami több.

2016. dec. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van, akivel soha nem alakul ki, mással meg szinte azonnal.

Nincs kevés meg sok. Az a megfelelő, ami mindkét fél számára az.

2016. dec. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!