Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lebúktassam?

Figyelt kérdés

Előre jelzem, hogy hosszú lesz és tiszta katyvasz.


Én egy Gerontofil bi férfi vagyok! 29 éves koromig hetero kapcsolataim voltak. 26 éves koromtól egyedül voltam. Mindig is érdekelt és akartam kipróbálni, hogy milyen lehet egy 60 év feletti férfivel. Rövid keresgélés után megismertem egy 65 éves férfit egy fórumon. Rá nemsokra találkoztunk... Hamar szerelmes lettem. De tudtam, hogy kapcsolata van egy nővel és közben eltelt 10hónap mire rájöttem, hogy volt egy másik férfi barátja is. Egy világ tört össze bennem. De meg bocsátottam. Az egy év alatt ő sokat próbált ismerkedni neten. Biztos vagyok benne, hogy megcsalt mással is. Azóta eltelt másfél év. Azt állítja, hogy a nővel nincs semmi közük egymáshoz szexuálisan. Nekem akkor is fáj, mert nekem val szerelmet és közben hétvégente a nőnél van. Elmondása szerint csak a látszat miatt van vele, mert ő "ismert" ember. A legjobban azért fáj, mert mikor ott van nem hívhatom fel. Rám nyomja a telefont. Ha felveszi, akkor meg úgy beszél velem, mintha egy idegen lennék. Soha nem fogja ott hagyni. De engem meg magához köt. Minden szabadidőm amim van csak vele akarok lenni... (külföldön dolgozom). Azaz igazság, hogy megcsalt, megalázott. Volt olyan, hogy elmentem segíteni neki a tanyájára, ott egy férfi lakott. Ő volt az akivel csalt folyamatosan... Míg nekem vallott szerelmet! Vissza a sztorira: elmentem segíteni neki. Ott lakótt a barátja, akiről tudtam, hogy régen volt köztük kapcsolat, de azt még nem, hogy ők együtt is vannak. Lent dolgoztunk a tanyán és ott aludtunk egy és fél szobás házban, ahol a nagyszovában egy francia ágy. A kicsiben pedig egy kis heverő. Mivel titokban van a kapcsolatunk, így a tanyán élő srác sem tudta, hogy mi együtt vagyunk. Az a lényeg, hogy mikor mentünk aludni, ő maradt a sráccal a nagyszobában én pedig a kicsibe... Az este megcsalt, mert kiderült. Úgy hogy én a másik szobában aludtam. Nagyon nehezen vallotta be. Sok bizonyítékom van, hogy megcsalt. A sráccal 10 hónapot volt még, akkor mikor megismerkedtünk. A nő mai napig mellette. Nekem meg mondja, hogy én vagyok élete szerelme.


Mára elegem lett! Szakítani akarok vele. Minden héten összeveszünk a nő miatt.


A sok megaláztatás miatt leakarom buktatni, hogy meleg. A nő sem tudja, hogy meleg. Ha pár ismerőse megtudná vége lenne a pálya futásának.


Szenvedtem eleget mellette!

Úgy érzem idelye revansot venni.


Tudom, nem gerinces, de nem akarom, hogy nyugodtan élje tovább a kis hazúg életét. Bennem nagyon mély sebeket ejtett.


Valószínű csak a nőnek mondom el, hogy a párja meleg....


Ti mit tennétek?



2020. okt. 18. 08:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én lebuktatnám nyilvánosan.
2020. okt. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%

Szimplán leszarnám, és többet nem találkoznék vele.

Hidd el, az is épp elég revans, ha levegőnek nézed.

2020. okt. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Ez egy bizalmi kapcsolat, és sokat kaptál tőle, ezt ne feledd. Amit szeretnél, azt nem tartom helyesnek, egy bazi nagy játszma neked, neki meg tönkre teheted az életét. Ez azt bizonyítja hogy már nem szereted, és akkor meg itt az ideje szép csöndben tovább állni.
2020. okt. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Persze! Egész végig hülyére vett. Szerintem soha nem jelentettem neki semmit... IGEN! Szerelmes voltam, de mára közölte... Van pár közös munkánk, ami miatt neki csak érdek kapcsolat miatt is érdemes fenttartani ezt a kapcsolatot.
2020. okt. 18. 08:41
 5/16 A kérdező kommentje:
"de mára kiölte"
2020. okt. 18. 08:45
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted ujat mondanal a nonek?


O sem hulye, csak neki is erdeke fuzodik ehhez a "kapcsolathoz".

2020. okt. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen! A nő nem tudd semmit. Nincs érdeke, hogy eltűrje. A nő stabil lábakon áll.
2020. okt. 18. 09:07
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt írd le, hogy ki az.
2020. okt. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Azta rohadt...
2020. okt. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Aljas húzás lenne tőled. Hisz nem lebukott előtted, hanem folyamatosan, végig tudtál a nőről. Tehát nem ő vezetett félre végig, hanem te magad magadat. Csakis te tehetsz róla, hogy ebbe a helyzetbe kerültél. Bármikor kiszállhattál volna.
2020. okt. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!