Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megunt engem a párom?

Figyelt kérdés
Több éve van kapcsolatom. Az elején minden szabadidejét velem töltötte, képes volt felkelni korán, hogy minél előbb tudjunk találkozni (szülőknél lakunk, én tanulok, ő dolgozik), és mindig az utolsó busszal ment haza. Most meg már úgy néz ki a dolog, hogy ha szabadnapja van kettő körül jön át hozzám, és másnap még délután hazamegy. Mondtam neki, hogy miért nem megy a fél hatos busszal, mire ő, hogy nem akar későn hazaérni. Negyed hétre ért volna haza... Nem akarom, hogy minden idejét, mikor nem dolgozik percről percre velem töltse, mindenkinek kell a tér, viszont a régebbi időkhöz képest a mostani nagyon más. Rákérdeztem, azt mondta, hogy nem unt meg, meg ha így lenne megmondaná, viszont arra nem igen kapok rendes választ, hogy akkor miért nem marad kicsit tovább. Vagyis azt mondta, hogy otthon is szeretne kicsit lenni, ami elfogadható lenne, viszont hétfőn és kedden sem dolgozott, akkor otthon volt. Ha hetek óta csak dolgozna és minden szabadidejében együtt lettünk volna, akkor megérteném, hogy otthon is akar lenni.. de most volt otthon.
2010. aug. 8. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen
2010. aug. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen
2010. aug. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
S mit tudok tenni ellene?
2010. aug. 8. 21:57
 4/7 anonim ***** válasza:
kurasd magad agyonXD
2010. aug. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A szex-szel nincs semmi problémánk, sőt :D. Úgy alapjáraton sincs semmi gond, az órák jól telnek, jól megvagyunk, csak ennyi, hogy már nem annyit vagyunk együtt, mint régen.
2010. aug. 8. 22:03
 6/7 eliph ***** válasza:
0%
csald meg
2010. aug. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tartsatok szünetet, ne keresd egy kicsit, és majd ő fog. Jobb esetben. Persze hogy kezdetben nagy a fellángolás, de az egy átmeneti állapot.
2010. aug. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!