Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet rábírni a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet rábírni a másik felet hogy ez a kapcsolat nem működik?

Figyelt kérdés

Hiába mondom neki a problémákat, hogy semmi sem jó. Meg van róla győződve hogy ami gond van, az javítható. Pedig nem az, én már ki akarok lépni ebből, de nem érti meg. Köti az ebet a karóhoz. Mit tegyek?


F26


2020. okt. 19. 13:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
lépj ki,ez kérdés?
2020. okt. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ehhez közös megegyezés.
2020. okt. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem akar és nem tud változtatni és neked nem jó akkor kilépsz belőle. Ez már a XXI. század nem a középkor hogy ha a pap bácsi összeadott akkor onnan a "harangig" nincs válás. Helyreteszed a tökeidet és leültök szépen megbeszélni, elmondod hogy neked ez nem, jó nem érzed már "azt" - ne hibáztasd, ne hibást keress csak elmondod nincs értelme tovább folytatni.
2020. okt. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudjuk mik a problémáid, de valahol a másik oldalt is meg lehet érteni. Sokan úgy vannak vele, hogy nem mindent egyből eldobni, hanem javítani is lehet. Nem menekülnek az első adandó gond elől, hisz hogy lehetne leélni 30 évet együtt másképp?!

De valahogy úgy érzem, ezek már kifogások részedről, minden áron szabadulnál tőle, nem mered megmondani neki, és inkább okolod mindenért. Legjobb lenne az egyenes út. Kimondod hogy vége.

2020. okt. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

Nem értem én se a problémádat. Nem kell a másik fél beleegyezése a szakításhoz. Vakard elő a golyóidat az ágyneműtartóból, csatold fel őket, és állj oda az asszony elé. Mond meg neki, hogy te úgy érzed, ez nem javítható, te nem akarod tovább folytatni, és sajnálod de vége.

Nem könnyű, de utána jobb lesz, hidd el.

2020. okt. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Magadat kell rábírnod arra, hogy ne legyél ilyen beszari gyáva féreg és szakíts, ha már nem akarsz vele lenni. Neki nem kell beleegyeznie, ez nem így működik.
2020. okt. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%

Mindegy, hogy kettőtök közül ki a hibás azért, mert nem működik a kapcsolat. Lényeg az, hogy egyikőtöknek (azaz Neked) ez nem felel meg és úgy látod, hogy nem javítható.

Akkor szakíts.

2020. okt. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott. Az a jó a szakításban, hogy egy ember akarata is elég hozzá.
2020. okt. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az a gond hogy valamennyi érzésem még van iránta, és tudom hogy közben ez a kapcsolat mérgező, de így annál nehezebb ezt megbeszélni mert folyton próbál engem visszahúzni magához.
2020. okt. 20. 09:29
 10/18 anonim ***** válasza:

Közöld vele, hogy mi az amit sosem fogsz tudni tolerálni nála és ő hajlandó-e önszántából, számára kicsinek tűnő lemondással változtatni ezen. Így is fennáll a visszatérés veszélye, de legyetek következetesek és amennyiben visszaköszön valamelyik általad kifogásolt tulajdonsága, akkor végleg vége a kapcsolatnak. Persze - neki is lehetnek elvárásai veled szemben, amit ugyanígy kell kezelnetek, mint az előbb írtam.

Ffi.

2020. okt. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!