Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar visszaigazolást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar visszaigazolást hisz tudja a véleményem?

Figyelt kérdés

Nagyot változott az alakja negatív irányba. Először szóltam neki majd utána tettekkel próbáltam segíteni de semmi. Végül eljutottunk oda hogy alig vonz és elmondtam a régi képén sokkal jobban néz ki. Gondoltam hátha ad neki egy löketet hogy elgondolkozzon..


Tudja, mégis kérdezget mikor meztelen hogy tetszik e..

Még várok hátha ráveszi magát hogy elgondolkozzon


2020. okt. 21. 08:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Ez már a veszett fejsze nyele kategória, ennek már vége úgysem fog változni
2020. okt. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%

A párod megjegyezte az alakjára vonatkozó negatív kritikádat, de mivel nem tudja/akarja visszaszerezni a régi formáját folyamatosan pozitív visszajelzést vár Tőled.

Az alakját formáló, kitartást követelő életmódválátással szemben a megnyugtató szóbeli véleményed kierőszakolása a könnyebb út.

Ezzel az a gond, hogy a "nincs baj drágám, szép vagy, és így is szeretlek " válaszod elveszi az első kritikád súlyát.


Hány kg felesleget szedett fel?


Mennyire voltál egyértelmű amikor a hízását szóba hoztad?


Mit válaszolsz amikor a meztelen testének látványáról kérdez?


Az én párom is hízott, de tudom hogy magától leadja, engem nem zavar. Nálam a személyisége mindent kompenzál.

2020. okt. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%

Mennyit szedett fel? Te nem változtál hátrányodra?

Szeret Téged, fontos a véleményed, de pont nem tesz érte semmit, mert hisz benne, hogy a szerelem vak.

A szerelmet tényleg nem látható kg-ban mérik.

2020. okt. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Az ideális testsúlyához képest kb 15kgt.


Azon a képen vékonyabb volt de ő azt mondta h csontváznak érezte magát.


A baj hogy csak takarózik kifogásokkal az elején vártam hátha észbe kap és ő is látja a testén a változást.

2020. okt. 21. 08:49
 5/23 anonim ***** válasza:
89%

Nekem nem sikerült ebből kimászni, szakítás lett a vége.


Előbb felszedett 15kg-t (nem gyerek miatt), majd egy pár hónapra észbe kapott, eljött velem mozogni, stb, aztán egyik napról a másikra úgy döntött, hogy elege van az egészből, ő így érzi jól magát, én meg el akarom taposni az ő igazi énjét (kb úgy beszélt, mintha mondjuk valami rasszista lennék, aki ki akar egy egész embercsoportot nyírni).


Vártam, hogy majd lenyugszik, ehelyett jöttek fel az újabb kilók, én meg egy idő után nem kívántam.


Az a baj, hogy hiába teszel te bármit, ha neki ez megfelelő, ha ő így akarja, akkor nem fog változni.

2020. okt. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Amikor a meztelen testéről kérdez legtöbbször azt gondolom mondjam amit érzek kendőzetlenül mert a szép szavak már nem használnak..de v szó nélkül hagyom v azt mondom h régebben jobb volt.


De legtöbbször a kérdése után már válaszol is h tudom h úgyse tetszem, nem is kell hozzám érned..

2020. okt. 21. 08:53
 7/23 anonim ***** válasza:
70%

Majd itt megmondják a tutit, hogy egy szemét disznó vagy, hogy felszedett pár kilócskát stb stb baromság.


Hagyd ott a fenébe, mert változni melletted nem fog. Ismerős barátnője is ugyan ez.

Az meg, hogy jön a lelki hadviseléssel külön szánalmas.

2020. okt. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
23%

Tehát a párod bedurcizik, és benned próbál lelkiismeret furdalást kelteni. Ügyeske, tipikus nő!


Ha nem csak a teste miatt szereted legyél türelmes. Ellenkező esetben -ahogy az 1-es írta- ez már veszett fejsze nyele.


Nő vagyok

2020. okt. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%

Ez egy nagyon nehéz helyzet. Rám is felszaladt jó pár kiló a kapcsolatom alatt, viszont kellő önkritikával kezeltem, és elmondtam a páromnak, hogy tudom, hogy ez így nem jó és változtatok rajta.

Megértő volt, és nekem nagyon segített, hogy jött velem futni, csatlakozott az otthoni tornáimhoz (nem mindig), és amit én ettem, azt ette ő is, így nem kellett duplán főznöm.

Jó pár hónapba beletelt, de sikerült lefogynom, és ezt annak köszönhetem, hogy ő segített és megértő volt.

Szerintem ezért nem érdemes vele szakítani, mert bármelyik nővel előfordulhat, hogy belekényelmesedik egy kapcsolatba. Próbálj meg neki segíteni! A kritizálás nem segítség, állj hozzá pozitívan! Hívd el sportolni, valami ünnepre vegyél neki valami sporteszközt vagy kondibérletet.

Szerintem, ha te elkezdesz tenni mondjuk a sportosságodért (vagy bármiért, ami esetleg zavar magadon), ő is csatlakozni fog! Így te is jobban fogsz kinézni, meg ő is, mindenki jól jár. :)

2020. okt. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
34%
Ha 15 kg megugorhatatlan problémát jelent a számodra, jobb, ha elhagyod, mert ez nem is volt igazi szerelem.
2020. okt. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!