Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tesztek, ha a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesztek, ha a barátotok családja olyan koszosan él, hogy viszolyogtok, ha átmentek hozzájuk?

Figyelt kérdés

A barátom családja számomra olyan koszosan él, hogy már viszolygok, ha náluk leszünk, inkább igyekszem elkerülni, de a barátom előtt meg szégyellem ezt.


Ő egyébként a leginkább tiszta a családjában. Amikor náluk vagyok, besegítek a háztartásban mert így korrekt, de nagyon zavar, hogy rajtam kívül senki mást nem érdekel a kosz, nem is takarítanak, mert "az a nő dolga". Én ezzel nem értek egyet, ezért is igyekszem nem túlzásba vinni, bármilyen hülyén hangzik is ez, hogy ne kapjanak erre még jobban rá.


A barátom sem takarított, amíg meg nem ismerkedtünk, azóta már rászokott mert látja, hogy ez így korrekt. Aki használja a lakást, az takarít is.


Voltaképpen leginkább a kosz mellett ez a felállás zavar, hogy a nő a cseléd otthon.


Voltatok hasonló helyzetben? Mit tettetek?



2020. okt. 21. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Hagyd ott. Később rád is érvényes lesz a családi szokás.
2020. okt. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék át hozzájuk.
2020. okt. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Volt ilyen kapcsolatom. Gyorsan kiderült, hogy a nem takarítás a legkisebb probléma, vannak más szemléletbeli eltérések, ami miatt gyorsan elváltunk (Én vagyok a pasi és a tisztább)
2020. okt. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Te megis miert kene hogy besegits?Vagy a baratod helyett el is mesz dolgozni,mert igy korrekt?Ne csinalj hulyet magadbol ha nekik erre nincs igenyuk,en csak szimplan nem tennem be oda a labam,mas eletuk van,ez van.En is ismertem olyan embert aki a morzsas asztalt lesoporte a foldre,hat ha neki ennyi igenye van,akkor egye meg a kosz,nem az en dolgom agymosast vegezni rajta.
2020. okt. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nálunk is ez volt a helyzet. Csótányok szaladgáltak náluk, irdatlan kupi és kosz volt mindenhol. Igénytelen volt az anyja mocskosul, párom igyekezett rendet tartani a szobájában de egy idő után megmondtam neki, hogy bocs de nem jövök többet mert nem tudom magam jól érezni ilyen körülmények között. Azóta már elköltözött velem és szerencsére nem hozta az otthoni szokásokat magával. Egyébként már csak azért se mennék a helyedben oda többet mert bicskanyitogató ez a beszólás, hogy a nő dolga.
2020. okt. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék olyan helyre, ahol koszban élnek. Ahogy olyan helyre se, ahol vadidegenek cselédként kezelnek.
2020. okt. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ezért nem hagyom ott, egyelőre nem vagyunk olyan régóta együtt, hogy kiderült volna, mire képes. Alapvetően jó lelkű, csak ezt a nevelést kapta, hogy a háztartás a nő dolga, de ígéretes, mivel velem úgy viselkedik, ahogy szerintem ma már elvárt.


Szerintem is felháborító ez a nézet, de engem nem kezelnek cselédként, én magam érzem azt, hogyha valahol beilleszkedek egy családba és sok időt töltök, besegítek. (Egyébként engem is úgy kezelnek a családban, hogy az anya dolga minden, el se pakoljak magam után). A barátom szépen lassan változik, ahogy velem van.

2020. okt. 21. 13:52
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezért költöztem el otthonról 18 évesen, a szüleim is hasonlók, és irritált, cselédjük nem vagyok... 33F
2020. okt. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"rajtam kívül senki mást nem érdekel a kosz, nem is takarítanak, mert "az a nő dolga""

....

"engem nem kezelnek cselédként"



Most akkor melyik?

2020. okt. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen emberekkel tényleg nem lehet mit kezdeni. Én anno rá voltam szorulva párom betegsége miatt, hogy elmenjek hozzájuk, pedig elég koszosan élnek. Annyit tudtam tenni, hogy az ő szobáját tisztán tartottam.


Azóta elköltöztünk együtt, szerencsére nem hozta magával az otthoni szokásokat.

25N

2020. okt. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!