Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is megalázó ez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is megalázó ez, hogy kéregetni kell a pénzt a páromtól?

Figyelt kérdés
Egy éve élünk együtt, 2 éve vagyunk egy pár. Mikor dolgoztunk mindketten hol egyikünk fizetett hol másikunk. Ezzel annyira nem is volt gond, bár én nem bántam volna ha egy számlánk van és arra megy mindkét fizetés vagy egy dobozba tesszük és kivesszük amennyi kell. Most 3 hónapja sajnos nincs munkám és 1 hónapja pénzem se, szó szerint kérni kell, hogy adjon mint egy gyerek kéri a zsebpénzt, ad 20 ezret vagy annyit se és akkor következő héten megint. Nekem ez borzasztó megalázó így hiába mondtam neki, azt mondta kérjek és ad ennyi. Én járok mindig bevásárolni, postára mindenhova.
2020. okt. 21. 22:35
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Mennék dolgozni ha lenne hova és keresem folyamatosan. Ő is lehet még később fordított helyzetben
2020. okt. 21. 22:52
 2/19 anonim ***** válasza:
19%
Nincs meló? BKK, posta, boltok, őr cégek, sereg, rendőrség,...folyton keres.
2020. okt. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
26%
Takarítókat, fizikai munkásokat, szalagra betanított munkásokat folyanatosan keresnek.
2020. okt. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

Van olyan helyzet, hogy nem tudsz dolgozni, nem találsz munkát.

Mondd el neki, hogy neked ez milyen érzés, és sokkal jobb lenne valamilyen másik megoldást kitalálni, amivel te is komfortos vagy, pl elutal neked annyi pénzt hó elején ami bevásárlásra meg ilyesmire kell, és akkor nem kell állandóan kérni tőle. Kitartást és remélem, hogy hamarosan újra lesz munkád.

2020. okt. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
44%
Egy csomó munka van, inkább csak nem akarsz dolgozni. Miért nem azt mondod?
2020. okt. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
33%

Gondolom büdös a fizikai munka vagy a takarítàs.

Egyszerűbb kunyeràlni.

2020. okt. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
25%
Akkor ne kerj tole. Ilyen egyszeru.
2020. okt. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%

Én is voltam ilyen helyzetben. Mentem volna én bárhova dolgozni, de fizikai munka, gyári munka nem jöhetett szóba testi fogyatékom miatt. Szóval nagyon átérzem a helyzeted. Én leültem a férjemmel, elmondtam neki hogy rossz nekem, amiért nem vagyok tőle független anyagilag. Nem volt ebből gond, ő is azt mondta, kérjek és ad amennyi kell, vagy pl nálam hagyta az egyik kártyáját, hogy arról intézzem a bevásárlást.

De esetedben nem értem, mit szeretnél konkrétan? Írtad, hogy kérsz és ad. Ebben a formában ez miért nem jó? Közös számlát szeretnél? Vagy hogy? Ma már a házaspárok egy része sincs közös számlán.

2020. okt. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
21%
Helyedben nem kérnék. Munkát sem keresnék. Ott hagynám. Keresnék mást aki csak úgy eltart.
2020. okt. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
15%
Ne haragudj, de egy nővel se osztanám meg feltétel nélkül az összes pénzemet. Szerintem nem normális dolog hogy munkanélküliként a párod pénzét akarod korlátok nélkül használni...
2020. okt. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!