Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom munkahelyet váltott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom munkahelyet váltott, rá 2 héttel kitalálta, hogy elmegy fodrászhoz, vesz új ruhákat stb... tetszik neki onnan valaki?

Figyelt kérdés

Igen, kicsit erős következtetés, de barátom annyira nem ilyen típus. Ezer évente megy ruhatárat cserélni, engem ez sose zavart, nem szakadtak soha a cuccai. Fodrászhoz is szerintem évek óta nem ment, nagyon lassan nő a haja... Nekem ez a hirtelen változni akarok felfogása a fura, azt is kitalálta, hogy kicsit edzeni akar mert felszedett pár kilót. Ez se zavarta eddig.

Kapcsolatunk rendben van, 2 éve vagyunk együtt és fél éve költöztünk össze. Nem is az az ismerkedős típus, alig vannak lány ismerősei, azok is inkább régről maradtak és már ismernek engem is.


Egy aggódó lány


2020. okt. 22. 07:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%
Nem kizárt, hogy valakinek be akar jönni. Légy résen!
2020. okt. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Az is lehet egy új “kezdet”-ként tekint erre a munkalehetőségre és szeretne jó benyomást tenni, pár új ing meg egy jó haj. Nem biztos, hogy nő van a dologban. Nekem is volt már hasonló eset. Vettem pár új és szebb ruhát, nehogy kinézzenek onnan.
2020. okt. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Egyébként mielőtt tanácsoljátok, rákérdeztem nála, azt mondta nincs semmi ilyesmiről szó, ne aggódjak, csak néha kell az újítás. Mindent megtudunk beszélni nagyon higgadt és türelmes velem ha kételyem akad. Másban nem gyanús, nem titkolózik, nem tűnik el soha, még munkából is ír rendszeresen napközben.
2020. okt. 22. 07:44
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is az új kezdet valószínűbb, lehet, hogy az új csapatban többet adnak magukra az emberek, és hirtelen neki is fontos lett ez. Szerintem ne féltékenykedj, mert az megmérgezi a kapcsolatot. Inkább dolgozzatok azon, hogy a ti kapcsolatotok jól működjön. Csináljatok dolgokat közösen, legyetek kedvesek egymáshoz, lepjétek meg egymást időnként, engedd a popsiba is, utazzatok el, amikor lehet, stb, stb.
2020. okt. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűbb, hogy olyan a munkahelye, ahol igényesebb megjelenést várnak el.
2020. okt. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%

Sztm se kell feltétlen rosszra gondolni.

Én is edzek az új munkahelyen mellett, mert lett rakva energiám. Vagattam a hajamból, kicserélték a ruhatáramat. De nincs senki és nem is kellene, mert szeretem a párom. Csak jót tett ez a változás.

N

2020. okt. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

#4es ezek mind megvoltak eddigis, tényleg tartalmas a kapcsolatunk, szombaton is randizunk, ahogy minden héten eddig is. Nemrég kaptam tőle virágot, ő pedig ajándékot tőlem.

#5ös igen én is erre gondolok, multi céghez ment, eddig elég noname helyeken dolgozott.

2020. okt. 22. 07:59
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is arról van szó inkább hogy az új munkahelyen mindenkinél akar bevágódni, nem egy nőnél.

Új hely, új főnök, új kollegák teljesen érthető ha jó benyomást akar tenni.


Az is lehet hogy ott tényleg mindenki jobban ki van csípve és nem akar kilógni.

Plusz az ember néha változik.

2020. okt. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Mindannyian próbálunk alkalmazkodni ahhoz a közeghez amiben mozgunk. Valószínű,hogy szétnézett a munkahelyén és látta,hogy a kollégái másképp' öltöznek mint Ő, kilógott a sorból és ez zavarta.

Ne láss mögé semmit, főleg ha jó a kapcsolatotok és őszintén beszéltetek Vele erről a kérdésről is. Inkább segíts Neki a ruhatár kiválasztásában, női szemmel ez jobban megy.

2020. okt. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Igen, biztos azért akar edzeni is, mert alkalmazkodni próbál a sok szálkás testű munkatárshoz. Ühüm.
2020. okt. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!