Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat majd összeköltözé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat majd összeköltözés. Még is valami bánt. Mit csináljak? (lent)

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk távkapcsolatba. Nekem van kedvezményes utazási lehetőségem így részben én utaztam többet hozzá, de nem mondanám azt, hogy én tartottam fent a kapcsolatot.


Korábban már volt szünet köztünk, aztán újra összejöttünk, azóta sokkal jobb minden vagy talán úgy gondoltam.


Amikor vizsgaidőszakom volt akkor valahogy megváltoztak dolgok. Tanulnom kellett, de nem érzem úgy hogy hanyagoltam volna.

Ő nem tudott jönni, mert 12 órákat dolgozik 2 műszakban stb.


Egyik nap találtam egy emailt melyben a kolléganője iránt érdeklődik, hogy bejönne e neki.

Akkor úgy gondoltam, csak egy fantázia, többen is mondták nem kell komolyan vennem ezt.


Összeköltöztünk. Aranyos, kedves, figyelmes.

Még is ismét találtam valamit ami a korábbinál is jobban fáj.

Azt írta valakinek, hogy hamarosan Ő is szólózni fog, mert belefáradt a távkapcsolatba. S őt nem hozza lázba mikor én összeköltözésről és gyerekről beszélek. Ez mind aközben történt, miközben velem meg az összeköltözést tervezte, hogy mikor megyek.


Ennyi idő után azért úgy gondolom, hogy ezek a dolgok természetesek.

Mikor megkérdeztem mit szeretne a jövőben, azt mondta teljesen egyértelmű, hogy többet lenni velem és végre már összeköltözni.


Nem tudom mit csináljak, hova tegyem azokat a dolgokat ami aggaszt, hiszen az együtt töltött percek az ellenkezője mindennek.


Nem kérdezhetek rá, mert akkor esetleg saját magamat is lebuktatnám, hogy honnan tudok erről-arról.

De ugyan akkor nagyon nehéz úgy élni létezni valaki mellett akivel nem egy és ugyan az a tervetek.

S én úgy érzem rengeteg mindent megtettem érte, türelmes vagyok stb, s még is hatalmas pofont érzek az arcomon az miatt ami a hátam mögött zajlik.


Én őt nagyon szeretem.... :'(


2010. aug. 9. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
:( Ez valóban kellemetlen helyzet... Bár a jelek szerintem egyértelműek. Ahogy én látom, a legtöbb távkapcsolat nem működik, egyrészt, mert a felek elhidegülnek egymástól, nem keresik egymás társaságát, esetleg még ez mellett találnak valaki mást. A Te esetedben nagyon ragaszkodsz ahhoz a férfihoz, de ő sajnos hozzád nem. :( Szóval véleményem szerint ennek a kapcsolatnak nincs jövője.
2010. aug. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a srác "csak" kalandot keresett melletted - távkapcsolatban ezt nyilván nem adhattad meg neki. Egy ilyen kalandban nyilván nem írhatja, hogy "ja, bocs, mindjárt összeköltözünk a barátnőmmel". Nem biztos, hogy az e-mailben volt őszinte és nem Veled, persze valószínű, hogy teljesen egyikőtökkel sem. Az is egy kérdés aztán, hogy mentség-e, ha valaki "csak kalandot keres", hiszen távkapcsolat ide vagy oda, az is egy kapcsolat, ott is megcsalás a megcsalás, ha megtörténik. Esetleg próbáld úgy irányítani egyszer a beszélgetést, hogy rákérdezhess, mennyire volt rossz neki a távolság miatt. Igazán bensőséges kapcsolatban azt is megkérdezheted finoman, hogy próbálkozott-e mással, de szigorúan érdeklődést és nem vádaskodást mutatva. (Férfija válogatja, ki hogyan válaszol erre, én szerintem korrekten válaszolnék.) Ha minden jel arra mutat, hogy neki jó Veled, akkor minden rendben. Ne gyanakodj, ne aggodalmaskodj, inkább csak figyelj oda rá, mi lenne jó igazából neki. Én már jóval szakítás előtt emlegettem ezt-azt, ami nekem nem jó a kapcsolatunkban, ami hiányzik, de a volt párom nem igazán vette a lapot sosem. (Ha vette volna sem maradt volna meg a kapcsolat, de kevesebbet sérültünk volna.)
2010. aug. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Egyik nap találtam egy emailt melyben a kolléganője iránt érdeklődik, hogy bejönne e neki.

Akkor úgy gondoltam, csak egy fantázia, többen is mondták nem kell komolyan vennem ezt. "

Ki volt az a barom,aki ezt tanácsolta????Ne haragudj,de nem igazi barát aki szerint egy ilyen emailt nem kell komolyan venni!

A 4 év alatt meg már bőven összeköltözhettetek volna...szerintem csak az időd vesztegeted és elmúlik mellette a fiatalságod...

2010. aug. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 oldpapa válasza:

És ezek után még az izgat, hogy "lebuktatnám saját magamat"?

Akkor mi van?? Kettőtök közül nem neked van takargatni valód...

2010. aug. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!