Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan hogy 2 ember összeim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy 2 ember összeimserkedik, és egész életében együtt maradnak boldogan úgy hogy egyiknek sem volt még párja? Szóval mindegyiknek a másik az első szerelme.

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 12:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
hát jah mert nincs viszonyítási alap
2009. aug. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Van,Nem mindenki tartja fontosnak a változatosságot,mint manapság szokás.
2009. aug. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ez olyan hihetetlen,mindenki pasizik évekig,és csak utána találja meg az igazit,én meg 15 éves koromban és 2 éve együtt vagyunk,igaz sokat veszekszünk de a házasságon is gondolkodtunk már...
2009. aug. 6. 12:09
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
én is igy vagyok
2009. aug. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
én is lassan egy éve együtt vagyok barátommal és tőlünk szerelmesebb pár biztos,h. nem létezik.amióta megismerkedtünk :$ hihetetlen és mindig együtt maradunk,mert jobabt egyikünk sem találhatna,meg aztán minden összejön és nem lesz miért elhagyni egymást.hisz szeretjük : ] de ritkaság az ilyensajnos :S
2009. aug. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

tudod jó lenne, ha lenne, de a túl nagy biztonság sem jó, mert akkor a másik fél visszaélhet vele.

Mind a ketten a felnőttkor küszöbén álltok, még sok változás lesz mind kettőtök életében, jó, rossz.ki, hogy éli meg és a dolgok hatására hogy változik a személyisége ez kérdés.

2009. aug. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
sztem nagyon ritka az ilyen, mivel egy idő után az egyik fél majd ki akarja próbálni mással is... általában akik így jönnek össze azok nagyon fiatalok, 15-16 évesek, tehát még szinte gyerekek, és ha felnőnek akkor másképp látják majd a dolgokat.
2009. aug. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én most 17 vagyok ő meg 23.Ő nem fog változni csak én...De én sem úgy hogy elhagyom.
2009. aug. 6. 12:23
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen van, a nővérem és párja még a középsuliban jöttek össze, most 27 éves és már van 2 gyerekük
2009. aug. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Van ilyen, ismerek több ilyen párt is, akik huszonévesek, gyerekük is van, stb. és elsők voltak egymásnak. Szerintem szerencsések az ilyen emberek. (Már ha nem megszokásból, hanem igaz szerelemből maradnak együtt.)
2009. aug. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!