Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszi azt egy csomó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt egy csomó ember, hogy az első szerelem sose marad meg?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a diákszerelmekre. lány vagyok, és én tettem meg az első lépést lassan 5 éve, és most a legboldogabbak vagyunk együtt. összeköltözért, eljegyzést tervezgetjük. 17 éves vagyok és az általánosban ismertem meg. mminden szünetben szekáltuk egymást, és amikor elballagott, akkor irtam neki egy levelet, huh hosszú történet lenne, de most mosolyogva gondolunk vissza arra, ammikor még csak este a párnát szorongattam. a Lényeg: MIÉRT NEM HISZNEK AZ EMBEREK AZ IGAZ SZERELEMBEN?? lehet, hogy nem örörk, azt majd 60 év múlva mondhatnám, de bízom benne, hogy ő életem első és utoljó férfija.:D
2008. febr. 13. 05:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van igaz szerelem! Az emberek nagy része azt hiszi, hogy az első az! Én is azt hittem, de aztán rájöttem, hogynem! Úgy érzem, hogy amostani barátom az, aki tényleg az igazi lehet! Egyébként van ismerősöm, akiknél szintén olyan korán alakultak ki a dolgok, mint nálatok, aztán összeköltöztek, házassás, stb... Jött a baba, és aztán elváltak... Lehet, hogy Nektek sikerülni fog, de az is lehet, hogy nem! Ez kialakul, aztán ahogy lesz, úgy lesz! :) Sok szerencsét! :)
2008. febr. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen megértelek. Engem is mindig ezzel fárasztanak és fusztrálnak a szüleim és néhány félrecsúszott házasságú ismerős. Én 16 voltam mikor megismertem a páromat 6 év vagyunk együtt, 1 éve együtt élünk és jól megvagyunk. Persze vannak néha kisebb veszekedések, de hol nincs. Szerintem akik "nem hisznek" azok inkább csak féltékenyek a te boldogságodra és azzal vígasztalják magukat, hogy majd te is úgy jársz mint ők, ami nem feltétlenül lesz így.
2008. febr. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Más az igaz szerelem és az els´ö. Az igaz szerelem az 60 évesen is jöhet.

de amir´öl te beszélsza az az elsö. Nekem egy 40 éves barátnöm van aki 15 éves kora óta a férjével van. 18 évesen házasodtak össze 2 gyerekük van, és boldog.

De aztán volt sok olyan barátnöm aki általános óta együtt volt a barátjával aztán 20-25 évesen rájött, hogy szereti a barátját, de igazából fogalma sincs milyen egy másik fiuval akár csak randizni. volt olyan lány aki 14 éves kora óta volt a sráccal, mindenki tudta hogy a srác egy bunkó és mindig is az volt,a lány csak 20 évesen mikor szakitott a sráccal jött rá hogy van sokkal jobb is az életben.

aztán van hogy 20 évesen szakítanak, elkezdenek másik párt találni, de nem jön össze nekik, és mindig olyat keresnke mint a másik volt, de már együtt sem jó. így a se vele se nélküle szituban élnek.

ahogy írtad nagyon fiatal vagy, így csak annyit hogy majd 60 évesen írd le hogy is alakult az elsö szerelem.

2008. febr. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

mert ÁLTALÁBAN nem marad meg

de van egy csomó ellenpélda

remélem ti is közéjük fogtok tartozni:)

2008. febr. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Azt kívánom,hogy úgy legyen ahogy mondod,és maradjatok meg együtt hűségben,szerelem/később szeretetben!!!

Én is egy 19 éves lány vok, 5 éve kapcsolatban.Az elsőben.Én is azt hittem,hogy ő az igazi,mi is beszéltünk eljegyzésről,és én voltam,aki nagyon akarta.Még jó,hogy a pasim mondta,hogy várhatunk még vele nyugodtan.......Nem lett vna jó,mert megismertem nemrég egy srácot...és hát...már nem vok benne biztos,h az 5 éves kapcsolatom jóra vezetne.És mindez nagyon hirtelen jött...

2008. febr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán, mert ez a tapasztalatuk.Nekem is ez. de én tényleg teljes szívemből kívánom,hogy boldogok legyetek.Én ebben a korban elkezdtem folyamatosan változni, és ez persze új pasival is járt.Hiába szerettem úgy éreztem megfulladok, pedig nem láncolt maga mellé.Szóval az én esetemben nekem nem jött be az első szerelmes dolog. De hát szerencsére nem vagyunk egyformák.Én csak annyit mondanék, hogy hallgass a szívedre, és 60 év múlva gondolkodj a dolgon! Sok boldogságot!!!
2008. febr. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Lehet hogy most boldog vagy, és kívánom, legyetek együtt 60 évesen is, de mi van, ha 25-30 évesen rájössz, hogy mi mindent hagytál ki az életedből?! Ha rájössz, hogy eddig csak egy fiúval voltál, és mindenben ő volt nálad az első? Persze szépen hangzik, hogy első és utolsó férfija, de hidd el, a legváratlanabb pillanatban fel fog bukkani egy másik és te sem gondolnád, hogy milyen érzéseket fog kihozni belőled!

Azért próbálkozzatok, de szerintem 17 évesen még élned kellene, nem házasságon gondolkozni!

2008. febr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
gondolkozz csak nyugodtan a házasságon :) én 17 évesen már arra gondolok de jó lesz ha majd gyerekem lesz a páromtól :) de nem azért mert most akarom elsietni, hanem hogy majd 7-8 év múlva! semmiből nem maradtam szerencsére ki, és mamáméknak most volt a gyémánt lakodalmuk (60. házassági évforduló) mamám meg 16 éves volt mikor tatám elvette! Ha tudnád milyen aranyosak voltak együtt!! és tata kérte meg a kezét újra :) mamám meg mesélte, hogy minden reggel bebújik tata mellé és simogatja a hátát meg megkérdezi mit álmodott... nagyon arik ha tudnátok!! mai napig szeretik egymást
2008. febr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

En abban hiszek, hogy tobbfele szerelem van.

Vannak az apro langolasok amik fajnak ugyan ha nem teljesednek be, de par het alatt tulelhetok.

Nem biztos, hogy az elso lesz a nagy szerelem de vagy pl. te es van egy kedves baratnom aki 15 eve van azzal a fiuval akit 16 evesen ismert meg, 4 eve hazasok. Imadjak egymast, ugyhogy nincs kizarva a boldogsag szamotokra sem!

Nekem 25 evesen jott el a mindent elsopro, hasmeneses, hanyingeres, kezremegos szerelem - majdnem belehaltam!

Van a hozzad tartozom es bemeselem magamnak, hogy szeretlek mert felek egyedul maradok szerelem, -

es van az, aki atfogalmazza a szerelmet szamunkra. Nem is ertjuk minden olyan egyszeru es nagyszeru. Megnyugszunk, szeretunk, bizunk, tervezunk szerelem.

Tiszteljuk a masikat es szeretjuk ahogy van.

Lehet te ezt talaltad meg azonnal.

NAgyon sok boldogsagot kivanok nektek!

Ne hallgassatok senkire!

A vilaggal az a baj, hogy el van kurvulva es irigy. Nem a minosegre, a mennyisegre utazik.

2008. febr. 16. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!