Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony a barátom?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

2 hete vagyunk együtt a barátommal. Nem túl

magas, ő 168 centi lehet, én 162 vagyok.

Eddig nagyon szerettem magassarkú csizmákat hordani, de félek, hogy zavarná hogy úgy

magasabb vagyok vagy nem érezné magát eléggé “férfinak”.

Szerintetek beszéljek vele erről, vagy csak simán hagyjam el a magassarkút, mert igazából lapostalúban is jól érzem magam?


2020. okt. 23. 20:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Az en barátom is ilyen magas, en viszont alapbol vagyok kb 172 cm, magassarku nélkül. Soha nem zavarta, hogy magasabb vagyok, 4 éve vagyunk együtt. Magassarkut en alapbol nem hordok, mert nem tudok szépen járni benne, de nehany vastagabb talpu cipo, vagy teli bakancs, csizma még ra szokott dobni par centit a magassagomra, de nem izgultunk még ezen. Ha te jol erzed magad magassarkuban hordj nyugodtan :)
2020. okt. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, ugyanígy vagyunk mi is a párommal, én 173 cm vagyok, ő kb 168-170, mi is 4 éve vagyunk együtt és én se hordok magassarkúkat, mert nem tudok bennük menni. :DD

De őt se zavarja, ha a vastagabb talpú cipő miatt egy kicsit még magasabb vagyok.

2020. okt. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha beszélsz erről akkor inkább úgy közelítsd meg hogy milyen jó hogy őt ez nem zavarja, ez annyira férfias hogy mellette nyugodtan viselheted a csizmáidat, látszik mennyire jó pasi mert nem csinál belőle ügyet...

Ezek után nem is fog, te meg hordhatod a magassarkúidat :)

2020. okt. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!