Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Miért érzem magam alacsonyabb rendűnek a barátom mellett? Ő 19, én 16 vagyok. Pedig okot sem ad rá, de úgy érzem, hogy semmi vagyok mellette. Pedig szeret-szeretem.

2009. dec. 8. 15:44  Privát üzenet  

A válaszok
egy kis ego kéne neked..

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2009. dec. 8. 15:45 Privát üzenet

Gondolkodj!

Ha egy kis senki lennél, egy alacsonybb rendű valaki, akkor még hozzád se szólna!

Most néz magadra, hogy hogyan bánik Veled, mit tesz Neked, mennyi áldozatot hoz Érted stb, mennyire szeret!

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont 2009. dec. 8. 15:52 Privát üzenet
Biztos mert egy kis pi**a vagy , és ha nem ugrálnak körül a nap 24 órájában akkor asszed el vagy nyomva.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont 2009. dec. 8. 16:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

biztos nem!:) de azért köszi az utolsónak, nem ez a problémám.

# 4/9Időpont 2009. dec. 8. 16:12 Privát üzenet
Azért, mert kicsi az önértékelésed. pszichológust ajánlok, ő segíthetne. Komolyan.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont 2009. dec. 8. 18:32 Privát üzenet
mer hülye vagy, drága :) de nembaj, elnövöd ezt úgyis, 16 évesen nem olyan ritka

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont 2009. dec. 8. 19:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Te vagy a hülye, ha ilyeneket mondasz, mert fel mertem tenni egy ilyen jellegű kérdést! Tudod kire általánosíts... Te se lehetsz több 18nál.

# 7/9Időpont 2009. dec. 8. 20:09 Privát üzenet
most is bizonyítottad :D

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont 2009. dec. 8. 20:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

teis:D LOL

# 9/9Időpont 2009. dec. 8. 20:37 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Létezik a világon olyan férfi aki elfogadná, hogy ha a barátnője meg akarja nagyobbíttatni a melleit és kiállna mellette, mindenben támogatná?
180 cm körüli vagy annál magasabb LÁNYOK, járnátok egy nálatok alacsonyabb fiúval vagy ez felejtős és eszembe se jusson ilyen baromság?
Ha párkapcsolatban éltek, flörtöltök-e mással? Mi fér bele? Volt már mellette "fellángolás" más iránt?
Van-e itt még olyan, aki_ nem tudja mit keres mellette a párja?
Miért nem mondja el senkinek, hogy szakitottunk, úgy tesz mások elött mintha még lennek mellette, pedig nem akar engem vissza. Szégyeli ay egyedülétet?
Van ötletetek arra, hogy ha a járda az udvarban alacsonyabb, mint a mellette lévő földes rész úgy 5 cm-el, akkor hogyan oldjam meg, hogy eső után a víz és a föld ne menjen a járdára?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolati problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!