Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem magam alacsonyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam alacsonyabb rendűnek a barátom mellett? Ő 19, én 16 vagyok. Pedig okot sem ad rá, de úgy érzem, hogy semmi vagyok mellette. Pedig szeret-szeretem.

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
egy kis ego kéne neked..
2009. dec. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gondolkodj!

Ha egy kis senki lennél, egy alacsonybb rendű valaki, akkor még hozzád se szólna!

Most néz magadra, hogy hogyan bánik Veled, mit tesz Neked, mennyi áldozatot hoz Érted stb, mennyire szeret!

2009. dec. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Biztos mert egy kis pi**a vagy , és ha nem ugrálnak körül a nap 24 órájában akkor asszed el vagy nyomva.
2009. dec. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
biztos nem!:) de azért köszi az utolsónak, nem ez a problémám.
2009. dec. 8. 16:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert kicsi az önértékelésed. pszichológust ajánlok, ő segíthetne. Komolyan.
2009. dec. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mer hülye vagy, drága :) de nembaj, elnövöd ezt úgyis, 16 évesen nem olyan ritka
2009. dec. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Te vagy a hülye, ha ilyeneket mondasz, mert fel mertem tenni egy ilyen jellegű kérdést! Tudod kire általánosíts... Te se lehetsz több 18nál.
2009. dec. 8. 20:09
 8/9 anonim ***** válasza:
most is bizonyítottad :D
2009. dec. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
teis:D LOL
2009. dec. 8. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!