Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj,hogy nemet mondtam?

Figyelt kérdés

Párom a szüleit felhívta és közölte velük,hogy decemberben megkéri a kezemet, ezzel egy nagy baj van anyós elkotyogta nekem.

Én mérges lettem rájuk. Szerintem ezt az egészet úgy kellett volna csinálni,hogy a férfi teljes titokban megszervezi azt amit jónak lát, megkéri a nő kezét majd utána, pl másnak egy családi ebéd alatt elmeséljük közösen.

Nemet mondtam,de csak azért mert anyós elárulta


Igazából a páromat nem is értem miért így csinálta.


Fél évvel ezelőtt megkérdezett engem,hogy hogyan képzelem el az eljegyzést a házasságot a gyereket.


Át lett beszélve A-Z az egész én is elmondtam az elképzelésemet, ő is az övét.

Igazabol teljesen azonos az elképzelésünk mindentéren.


Én olyan vagyok aki nem szereti elsietni a dolgokat,mindennek megvan a maga ideje.

Pl összeköltözés után ismerjük meg egymást milyen együtt élni közösen, pár év múlva egy romantikus vacsora után egy hosszú séta közben, egy szép estén kérje meg a kezem,másnap meséljük el közösen a családnak a hírt,1-2 év jegyesség után házasodjunk össze,mert szerintem az eljegyzésnek akkor van értelme ha belátható időn belül sikerül megvalósítani. Éljünk 2 évig házasokként és utána jöhet a baba.

Ezt mind mind ennél részletesebb át lett beszélve most csak felvázoltam pár dolgot.

Ezt mind mind tudta a párom erre másképp csinál mindent

Igazából pár kérdésem lenne


Férfiak ti hogyan kértétek meg a nő kezét,tudta az egész család ? Vagy utólag jelentettétek be közösen.


Ha a párom tudta,hogyan szeretném miért változtatott rajta


Többiek szerint túlreagálom a dolgok és túl bunkó voltam azért mert nemet mondta őszintén én nem érzem így,de megkérdezem túl reagálom vagy nem.


2020. okt. 24. 07:01
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

Nem kényszerítettem a páromra semmit elmondtam az elképzelésemet ennyi


Nőből vagyok minden nő álma egy ilyen és hogy hogyan képzeli el

Párom is ugyan így gondolta mégis mást csinált és nem értem miért

2020. okt. 24. 08:09
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
gondolom megerősitést várt az anyjáéktól, hogy helyes-e az elképzelése. Lehet, hogy kicsit függ még tőlük?
2020. okt. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
38%
21: azért nem tartom tiszteletben, mert a környezetemben az eljegyzésen ilyen mértékben hisztiző nők jelentős része facebook/insta/akármi eseményt szeretne faragni ebből, és másodlagos a döntés jelentősége, ezért megy a cirkusz. De nekem mindegy, legalább a pasasok egy része időben kapcsol, hogy kell-e ez hosszútávon (amúgy nem, 10 év szexmegvonós zsarolás után jönnek rá, hogy valami nem stimmel).
2020. okt. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Nem függ tőlük
2020. okt. 24. 08:39
 25/36 anonim ***** válasza:
79%
24: ez nagyon durva általánosítás, és lerí, hogy te felulpozicionalod magad az ilyen emberekkel szemben, semmivel nem vagy jobb. En nem regisztráltam a facebookon se, nemhogy az instan, mégis úgy gondolom, hogy ilyen eseményeknek meg kell adni a módját. A kérdező persze ettől még hp, mert ő zsarol az eljegyzésével....
2020. okt. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező te hány éves vagy egyébként? Mert a gondolkodásod alapján szerintem nem vagy még kész egy komoly kapcsolatra. 20on évesen még én is így gondolkodtam, 30 évesen ismertem meg a mostani párom, szinte semmi sem úgy történt ahogy elterveztem, de így tökéletes
2020. okt. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy fiam. Ha elmondaná, hogy meg akarja kérni a barátnője kezét, örülnék neki. Semmi kivetnivaló sincs abban, ha egy gyerek beszél a szüleinek a terveiről. Mondjuk nem kotyognám utána ki senkinek.
2020. okt. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
64%

Teljesen normális dolog ezt a szülőkkel előre megbeszélni. Te egy buta liba vagy, hogy ilyen apróság miatt egy életre szóló döntésre nemet mondtál.

Ennél jobban megalázni egy fiút nehezhen lehet.


Remélem 3x meggondolja mielőtt még egyszer felteszi a kérdést.

2020. okt. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
86%
Hat itt anyos volt elsősorban a hivas de te megduplaztad. Emiatt nemet mondani butasag
2020. okt. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
87%

"Nőből vagyok minden nő álma egy ilyen"

Hát... nem. Én például ezen a téren mindig úgy voltam, lesz ami lesz, pedig még fiatal vagyok

De a kérdésre válaszolva: mivel az én kezem még nem kérték meg, saját példát nem tudok hozni, de amikor a nővérem párja elhatározta, hogy megkéri a kezét, mindenkinek elmondta a családban. Oké, mi nem szóltuk el magunkat, nálatok az anyósék cseszték el, komolyan emiatt a párodra haragszol? Egyáltalán nem jogos, nem tett semmi rosszat.

2020. okt. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!