Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak, ha a párom szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak, ha a párom szerint én tehetek arról, hogy a főnököm zaklat?

Figyelt kérdés

Évek óta az az öltözködési stílusom része, hogy comközépen/térd felett végződő szoknyákat hordok, hidegebb időben fekete harisnyával + magassarkú kiscsizmával. A párom is így ismert meg, a randikra is így mentem, de amikor leesett, hogy nemcsak neki öltöztem fel így, elkezdett finoman, majd idővel egyre durvábban beszólogatni, mígnem kifejezetten megkért, hogy ne menjek így dolgozni, sőt, igazából sehová. Én nem hagyom magam kontrollálni, szóval ezek után is így mentem.

Pár hete a főnököm elkezdett "bókolni", célozgatni, mostanra pedig eléggé elfajult - képeket kéreget tőlem, home office közben is egész nap szövegel nekem. Lekoptatásból nem ért, ő csak "viccel".

Már azon gondolkoztam, hogy szólok a HR-en, de a párom ezen kiakadt, azt mondta, akkor szakít, mert ő rühelli, ha így kicsinálnak egy férfit ahelyett, hogy felelősséget vállalna egy nő, mert én hoztam magamra a bajt a szoknyáimmal, nem csoda ha könnyen kaphatónak tart meg ilyenek.

Nekem nagyon elegem lett, nem vagyok ribi, a szoknyáim se ribisek, kifejezetten az a stílusom, hogy szoknyát hordjak, nem hinném, hogy ezért felelős vagyok, hogy a közvetlen felettesem szórakozik velem, soha nem fordult ilyen ez előtt.



2020. okt. 25. 14:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
5%
Szakíts, és engedj a főnöknek. Ha nem csak mutatós vagy, hanem jól is teljesítesz, még sokra viheted.
2020. okt. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Enged a fene.
2020. okt. 25. 14:27
 3/17 anonim ***** válasza:
7%
Jarj egy hétig nadragban meg garboban. Es kiderül.
2020. okt. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
28%
Abban nincs igaza a párodnak hogy a zaklatasert teged kene okolni. De az allanodan combkozepig ero szoknya nem feltetlen munkába való. Ha nem is ribis de elég alkalmi hatása van.
2020. okt. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mindenki eléggé "alkalmian" van öltözve nálunk, és sokan hordanak ilyen hosszúságú szoknyát.
2020. okt. 25. 14:30
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Idiota a parod es az eddigi valaszolok is.

Igen, en szakitanek, mert undorodom az ilyen gondolkodastol, ezek utan keptelen lennek a paromra ugyanugy nezni. Egy szexista csicska.

2020. okt. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Másrészt pedig, az engem az sem érdekel, ha garbóban és nadrágban nem zaklatna, mert akkor ott vagyunk logikailag megint, hogy az öltözködés tehet róla, és még én legyek bekorlátozva, mert valaki nem bír a farkával, ha látja a lábamat. A HR-eseket nem érdekelné, hogy én mit hordok, a zaklatás az zaklatás.
2020. okt. 25. 14:43
 8/17 anonim ***** válasza:
97%

" mert ő rühelli, ha így kicsinálnak egy férfit ahelyett, hogy felelősséget vállalna egy nő, mert én hoztam magamra a bajt a szoknyáimmal, "


Na ezek után vágnám ki a pasit.

2020. okt. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
20%

ha jelented a főnöködet, te leszel kirúgva. nem ismered hogy megy ez ilyenkor? A főnök marad, te leszel elmondva mindennek és még ki is leszel rúgva. A barátodnak igaza van, a te hibád, hogy a főnök rád nyomult. Biztos nem csak a szoknya, a közvetlenséged is hozzájárulhatott, de a szexis külsőd is.Lois P. Frankel: A rendes lányokból miért nem lesz főnök, 101 hiba amivel a nők elvágják karrierjüket c. könyvet olvasd el.201 oldal:80.hiba: "Rövid szoknyák, csábos ruhák, tűsarok, elhanyagolt cipő és lógó vagy gyűrött holmik nem fognak eljuttatni oda ahová szeretnéd."

olvasd csak el, benne van tisztán leírva hogy senki nem fog komolyan venni, ha közben valami más szerepet is játszol. nem mindegy hogy sminkelsz, hogyan ülsz, miket mondasz stb. Döntsd el hogy tetszeni akarsz-e másoknak meg magadnak, vagy a munkád fontosabb. A rövid szoknya és tűsarok páros megemeli a csípőt, kiemeli a popsit, csábosabb a járás tőle. Én nem öltözködnék így munkahelyen, csak szimplán elegánsan, kisebb sarkú cipőben és térd alá érő szoknyában, kosztumben. Attól még maradhat a stílusod, de otthon.

2020. okt. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%

"de a párom ezen kiakadt, azt mondta, akkor szakít, mert ő rühelli, ha így kicsinálnak egy férfit ahelyett, hogy felelősséget vállalna egy nő, mert én hoztam magamra a bajt a szoknyáimmal, "


Tipikusan az a vadbarom gondolkodású, miszerint a nő tehet arról, ha megerőszakolják...


Igen kèrdező, szerintem jobb, ha szakítasz, ilyen pali mellett nem sok jót várhatsz.

A főnöködnek meg első körben próbáld udvariasan (mègiscsak a felettesei), de egyèrtelműen megmondani, hogy te ebben nem vagy partner, fejezze be. Ha viccel, ha nem, neked ez nem tetszik, nem vagy rá vevő. Ha ez sem használ, akkor jöhetnek a drasztikusabb lèpèsek.

2020. okt. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!