Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire jogos a felháborodáso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jogos a felháborodásom? Mert a barátnőm szerint túlzásba estem! És ha valami akkor szakítsak vele!

Figyelt kérdés
Történt hogy én éppen elvételi vizsgára készültem de a hétvégét (péntek szombat) vele töltöttem. Vasárnap hazaértem és nekiálltam tanulni. Küldött egy sms-t még olyan 13:00 kor hogy elment a barátnőjével sétálni és pizzázni (barátnője egy kis ri....c). Mondtam oké majd jelentkezzen ha hazaért és dumálunk. Lassan már közeledett az este 22:00 és semmi. Kicsit kezdtem aggódni, hogy történt vele valami, de mondom nem zaklatom mert eléggé beteges lenne hogy "hol vagy? otthon? merre?" kérdések. Azonban mikor hajnali 1-kor sem jelentkezett úgy döntöttem hogy felhívom, 2x csörgettem meg amire 3-dikra felvette. Kis nevetéssel közölte, hogy hát ők elmentek discóba és most ott vannak. Nekem ezzel nem is lett problémám, hogy ha szól annak érdekében, hogy ne aggódjam érte és nyugodtan tudjak tanulni magamnak. De még ő volt felháborodva hogy nem bízok meg benne stb. De emberek hát csak 12 órája mente el sétálni és pizzázni, csak szeretem és aggódtam érte. Nos én lettem a szemét állat. Nekem ez a tette nagyon rosszul esett! Nem kértem, hogy beszámoljon kivel, merre csak jelezze. Pláne olyan discóba ahová az exe is szokott járni!
2016. júl. 25. 07:27
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Igy pizzazassal ez nagyon durva.

A párral lejjebbi kerdesedben még filmezes van, ugy oké lenne, de a pizza tuk sok.

2016. júl. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Az utolsó mondatidig azt gondoltam teljesen igazad van. De így olyan érzésem van, hogy azért akadtál ki mert elment bulizni oda, ahová az exe is szokott. Tényleg szólhatott volna, ez nem volt szép egyáltalán. Viszont hiába ha az utolsó mondatidból kiderül mi a valódi problémád. Persze a r.ibi barátnőből is sejthettem volna.
2016. júl. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Túlzásba estél.

Nem bízol benne.

Ez is két hiba. Plusz egy harmadik; nem a gyereked, hogy engedélyt kérjen tőled, meg elvárhasd hogy minden lépéséről beszámoljon.


Kicsit állíts magadon, mert ezt nő se fogja sokáig elviselni.

Barátot akar, nem smasszert.

2016. júl. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Attól függ. Nálatok mi a bevett a szokás? Hol vannak a határok, és mikor szoktatok szólni egymásnak. De szerintem ebből azért van vita, mert még ilyen nem volt és így nem beszéltétek meg, hogy ilyenkor mit kell tenni. Úgyhogy ideje most pótolni ezt a hiányosságot és legközelebb ebből nem lesz gubanc.
2016. júl. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Azért mindig fura olvasni azt hogy egy kapcsolatban a párok meggyőződése hoyg szimbiózisban kell élni. Miért?

Elment, jól érezte magát. Igazából hiába mondod hogy nem kérted hogy számoljon be róla hova megy, de tulajdonképp ezt vártad. Tipikus eset hogy ésszel te is tudtad hogy ne vond felelősségre, de valahol szeretted volna.


Marha egyszerű a dolog egyébként, leültök és tisztázzátok a dolgot, hogy kinek mi az elvárása, kinek mi a minimum és mit lehet mit nem. Elég sok agyalást és stresszt meg lehet spórolni vele.


Máskülönben ha megmondja hogy oda megy, akkor jobb lett volna? Akkor azon agyaltál és kattogtál volna hogy ott van ahol az exe szokott lenni. Igazából az is ugyanolyan szarul esett volna, nekem ez jön le a kérdésedből, de szólj ha tévedek.

2016. júl. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
hát engem meglepett,hogy a 3-as és az 5-ös is 100%-os. (még). A srác világosan leírta, hogy nem lett volna baj a diszkóval ha szól, ezen nem tudom mit nem lehet megérteni. A bnője csak annyit mondott, hogy pizzázni ment és sétálni semmi többet, az lett volna a minimum a lánytól, hogy felhívja, hogy "bocsi jót dumáltunk és úgy döntöttünk elmegyünk este bulizni, ne aggódj, szia!" de nem, ehelyett felháborodik azon, hogy a barátja aggódik érte. Ha ne adj Isten elütötte volna egy autó vagy kirabolják vagy megverik és elveszik a telefonját akkor szintén a srác lenne a hibás, hogy le se szarja?
2016. júl. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

De miért kellene blogolni azt hogy én mikor mit csinálok?

Felnőtt önálló ember vagyok, az hogy ha van egy párkapcsolatom, az ne arról szóljon már, hogy egymás nélkül vagy egymás tudta nélkül egy lépést se sehova.

Nyilván ha azt csinálom amit a kérdésben szereplő lány, akkor ha hazamegyek szépen elmondom hogy képzeld itt és itt voltam pont. Na de nehogy már az legyen a vita tárgya hogy én előre nem szóltam.


Az pedig amit az utolsó ír hoyg elüt a busz vagy bajom lesz egy kiragadott sarkított példa. Akkor ott a telefonom, ott az okirataim és szépen értesítik a benne szereplő személyt. Munkába menet is fejedre eshet egy villamos, és mi van ha épp nem azon az útvonalon mentél... akkor máris áll a bál otthon... engem ne fojtson meg senki egy kapcsolatban, én sem teszem.

2016. júl. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Noren1989 ***** válasza:
100%

#6ossal egyet értek.


26/F

2016. júl. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

milyen blogolásról beszélsz? Változott a program ahhoz képest amit megbeszéltetek és annak érdekében, hogy ne aggódjon 1 db sms-t kellene elküldeni. Nem sarkított példa nap mint nap vannak rablások, balesetek miért ne lehetnél egyik nap te is áldozat?

Kérdező a bnődnek inkább örülnie kéne

2016. júl. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Nos én lettem a szemét állat." - hát, ha nálatok ez belefér, akkor nem is a diszkó legnagyobb probléma.


Szerintem is jobb lett volna, ha szól, hogy ne számíts az esti csevejre - bár nem ő ígérte, hanem te jelentetted be, hogy az lesz.

2016. júl. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!