Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nem szeret és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem szeret és nem kellene vele lennem?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy összevesztünk a barátommal. Nem élünk együtt mert én még tanulok, de talán nem is állunk készen rá. Mikor összejöttünk elég sokat veszekedtünk és már akkor is azzal volt anyum, hogy jobbat érdemlek. Eltelt azóta 5 év, de még mindig megkapom anyámtól, hogy nem hozzám való a barátom és nem szeret engem. Ezen kívül szerinte gyerekes is... A mai veszekedésünk után a barátommal is azt mondta, hogy nem érti nekem mi jó ebben a kapcsolatban. És már néha elgondolkodok rajta, hogy nincs-e igaza és én vagyok vak.

2020. okt. 25. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
5 éve szenvedtek? Az igen! Miért nem olyat keresel, akivel boldog vagy?
2020. okt. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi jó a pasiddal és mi nem jó?
2020. okt. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Min veszekedtek, és milyen gyakran, miért gyerekes?
2020. okt. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, milyen szoros a kapcsolatod anyukáddal és mennyire ismer téged. Sokszor egy kívülálló józanabbul látja a helyzetet, de olyanra is van bőven példa, hogy nyomós ok és értelmes érv nélkül szólnak bele a dologba. Így önmagában anyukád véleményével nem tudok mit kezdeni, más lenne a helyzet, ha pl barátnőd vagy testvéred is egyetértene vele. Én amúgy tuti, hogy nem hagynám rá csak úgy anyámra, ha ilyen súlyos dolgot mondana, hogy a barátom nem szeret, és megbeszélném vele a dolgot. Jó lenne tudni, anyukád mivel indokolja, miért látja így, konkrétumokkal.


Ettől függetlenül a te kapcsolatod, te élsz benne már 5 éve, neked kell érezni. A veszekedés egy dolog, konfliktusok lehetnek, a lényeg, hogyan sikerül rendezni és megbeszélni őket. Azon felül gondold végig, neked mit ad ez a párkapcsolat, mennyire érzed a kölcsönös szeretetet, tiszteletet és bizalmat, és mennyire látsz benne lehetőséget a jövőre nézve.

2020. okt. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sokáig mondogatta anyukám és nem hittem neki. 8 év után hagytam el mert drogozott meg mindenkinek tartozott..
2020. okt. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A lényeget nem írtad pont. Ebből honnan tudjuk?
2020. okt. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!