Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez csak nekem probléma ? Tény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak nekem probléma ? Tényleg sznob lennèk ?

Figyelt kérdés

Párommal együtt élek .szerinte én sznob vagyok és buta mert szóvá tettem h egy kapcsolatban nem illik szíveket küldözgetni és kommenteket írni vetkőzös ribiknek ...se idegen nőknek ...ha 20 éves lenne talán más de közel 30 évesen szerintem ez nem normális

Én se írok senkinek se minek !?

De azt hozzá kell tenni ,h mindenkire féltékeny aki él és mozog


2020. máj. 16. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A párod nem ismeri a "sznob" szó jelentését. Szerintem igazad van, gyerekes a viselkedése.


F

2020. máj. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Savlekotő ***** válasza:
94%
Minek vagytok együtt. Ő butának sznobnak tart,féltékeny de ő vetközős ribiknek ír.. Te senkinek nem írsz mert minek ezek szerint még barátaid sincsenek- Szép kapcsolat,főleg ha a páromat butának sznobnak tartom baromi nagy szerelem lehet..
2020. máj. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Barátaimmal igen is beszélek

De idegen ffiaknak nem írok és nem is fogok

Nem azért vagyok együtt valakivel

2020. máj. 16. 15:15
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
És ennek mi köze a sznobsághoz? A párod nem csak idióta de ostoba is.
2020. máj. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Ramos ökle ***** válasza:
100%
Az nem csak őt minősíti, h ezt megteheti, emellett azt mondja, h buta vagy és sznob, de te ezt tűröd. Persze ha tetszik a dolog, akkor oké, de azért tudd, h hol a helyed, érezteti veled, h szerinte mennyit érsz.
2020. máj. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ha ilyet csinál már rég másra vágyik szerintem. Főleg ha van gyerek szerintem.....
2020. máj. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon nem egészséges a kapcsolatotok.. Ráadásul a párod még a szavak jelentésével sincs tisztában.

Én a helyedben tovább állnék.


23L

2020. máj. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Egy álomkapcsolatban éltek...mi a titkotok? 😆
2020. máj. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy együtt ilyennel? Buta, mint a föld szerencsétlen.
2020. máj. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ő a buta, de cserébe legalább biztos, hogy nem sznob, mert egy proli tahó. :D

Amit csinál, az az útszéli munkásfüttyögés közösségi médiás változata.

Talán azért féltékeny, mert magából indul ki.

Szívecskézhetnél meg kommentálhatnál cserébe félmeztelen, kockahasú, vízcseppektől csillogó testű, magamutogató pasikákat, dehát minek égesd magad te is...

Inkább hagyd ott, és keress egy kultúrlényt.

2020. máj. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!