Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen vagyok?

Figyelt kérdés

Rettentő önbizalom hiányom van,évek óta miközben a környezetem azt mondja minden oké velem,senkinek nem hiszem el.

Ez kihat mindenre,a magánéletemre is.

Őszinte véleményekre lennék kíváncsi!

Hogyan lehet ezen segiteni?


2020. okt. 26. 15:23
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

#18

Mondjuk ezen a képen tényleg jól voltam.

2020. okt. 26. 16:36
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

Női szemmel: tök szép vagy, a képen vagy a sminked előnytelen, vagy a sminkhez képest a fényképezés szöge, vagy a fényerősség. A rúzs / szájfény túl világos, beleolvad a bőrödbe. A képek alapján fedett szemhéjad van, ahhoz nem illik a full fekete szemkontúr, max. ha szemfestékkel befüstösíted és kivilágosítod felül (tudom, nekem is ilyen a szemem). De az alap szép - szép bőr, szép fejforma, szép természetesnek tűnő haj, kedves tekintet, szép szemek, szép ajakforma, kép alapján csinos alak.


De ha a párod így szeret és így tetszel neki, építkezz inkább ebből! :) Vagy ha nagyon nem tudsz, akkor keress fel egy pszichológust, ha normálisat találsz, csodákat tesz.

2020. okt. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves szavakat,én sminkelni nem tudok.😂

Valamilyen szinű szemhéjfesték spirál ennyi.

Terápiára meg járok kisebb-nagyobb megszakitással évek óta,mégse fejlődtem semmit.

2020. okt. 26. 17:07
 24/41 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet, hogy érdemes terapeutát váltani.
2020. okt. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%

Fejlődtél, csak belülről nehezebben látja az ember. Azt mondtad amikor csináltad a képet, akkor jól érezted magad, tehát vannak időszakok amikor hiszel magadban. Ezekre kell építeni, plusz azok a megszakítások sem kellenének, ha ennyire súlyos a helyzet. Ha pedig ott vagy, akkor komolyan is kell venni, hisz azért mész hogy tovább fejlődj, amihez kell a motiváció, az akaraterő és a te munkád is. A kihagyások azt jelzik ezek nincsenek meg.


Ha úgy érzed az adott szakemberrel nem haladtok előre, akkor meg lehet keresni másikat, talán az kell a következő lépéshez. Enélkül viszont ez továbbra sem fog megoldódni.

2020. okt. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

Amikor a kép készült babát vártam.

Ez mindig a legnagyobb boldogság volt az életemben.

2020. okt. 26. 17:46
 27/41 anonim ***** válasza:
70%
Egy csinos, átlagos lány vagy. Nincs veled semmi gond... sokan örülnének, ha legalább így kinézhetnének.
2020. okt. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

Ez a smink szerintem nagyon előnytelen, de ezt leszámítva szép nő vagy.

N

2020. okt. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:

27

Köszi,lánytól màr messze vagyok,ma holnap már unokám lesz 😬

17 éves a legidősebb lányom.

2020. okt. 26. 19:03
 30/41 A kérdező kommentje:

Egyébként köszönöm az őszinte véleményeket,de aki “ért” hozzá mi ez az ex fétis nálam?

Hogy győzzem le?

Én tényleg mindig úgy gondolom hogy párjaim exei sokkal de sokkal szebbek nálam.

Én esetleg különdíjas lehetek velük szemben.

Ez valami démon amitôl nem tudok szabadulni.

2020. okt. 26. 19:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!