Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen vagyok?

Figyelt kérdés

Rettentő önbizalom hiányom van,évek óta miközben a környezetem azt mondja minden oké velem,senkinek nem hiszem el.

Ez kihat mindenre,a magánéletemre is.

Őszinte véleményekre lennék kíváncsi!

Hogyan lehet ezen segiteni?


2020. okt. 26. 15:23
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy amúgy?
2020. okt. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Azta...na ezt nem gondoltam volna, hogy 17 éves lányod van :O
2020. okt. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
54%
Nézz sminkes videókat ha van időd és gyakorolj, senkinek sem megy elsőre.
2020. okt. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
54%
Azért nem csak a külső a fontos, legyél másban sokkal jobb mint az exei és akkor nem lesz ilyen gond. Ha normális, akkor nem kéreget meg pontozgatja, hogy melyikőtök néz ki jobban. Ha meg ilyen a pasi, akkor nem is érdemel meg.
2020. okt. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
17 éves lányod van? Hát téged se néztelek többnek 27-nél... :O De ezek szerint vagy egy 10-essel idősebb vagy. Lassan 40 évesen így nézel ki, és nincs önbizalmad? :O
2020. okt. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:

37 éves vagyok és három lányom van.

Az életem ezen területén legalább jót alkottam,mert ők gyönyörüek😊

2020. okt. 27. 05:04
 37/41 anonim ***** válasza:
70%

Szia, mondcsak, dolgozol, van vmi hobbid, vannak barátaid, szoktál/szoktatok eljárni pl szórakozni?

Az én feleségem is hasonló gondolkodású volt, mint te, de az évek alatt sokat változott. Ehhez főleg az kellett, h találjon magának olyan elfoglaltságot, amiben sikerélménye van, h gyakran megdicsérjem, h legyen sok közös program, legyenek barátai és h sokat beszélgetünk otthon. Ezek által elkezdte magát különbnek érezni másoknal, korábbi bnőimnél, más női barátaimtól.

Talán ezek vmelyike hiányozhat nálad is.

2020. okt. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
70%
Soha nem mondtam volna meg a külsőd alapján, hogy ennyi idős vagy. Úgy hogy hidd el, piszok jó nő vagy. ;) Ha meg pasid is van, akkor nem is értem mi a gond.
2020. okt. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
#38 ebben az esetben ez sem nagyon segít sajnos. Nekem is van párom, aki még ráadásul jó pasi is, de akárhogy bizonygathatja, hogy mennyire szép vagy csinos vagyok, akkor sem vagyok képes annak látni magam.
2020. okt. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
77%
#39 ezért írtam, hogy szükséges az önfejlesztés még az elején. :)
2020. okt. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!