Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem tudom bebizonyítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudom bebizonyítani hogy érte tettem, hogy értessem meg vele hogy mégis elhiggye?

Figyelt kérdés
Idétlen szitu következménye mindez. Tegnap sétáltunk a párommal a körúton de még 4 fiúhaverja is velünk volt( összesen hatan). Egyikünk se volt részeg csak feldobott hangulatban kis italtól. Éppen elhaladtunk egy 30+ os fószer mellett aki hajolva kötötte épp a cipőfűzőjét mint aki a szappanért hajol le a börtönben. Párom odament mögé és poénból dugó mozdulatokat imitált, de nem ért hozzá. Szóval mindenki röhögött csak a fószer nem aki szúrós szemmel utánanézett. Párom felkapta a vizet hogy “mit nézel?”. A fószer visszakérdezett hogy “te vagy a csürhében a vezérmajom ?” A párom ideges lett hogy “mit ugatsz?” A fószer elkezdett ilyen bemelegítő mozdulatokat csinálni hogy “azt hiszed le tudnál nyomni,öcsi?!“ Párom már nagyon dühös lett hogy “mivan mivan??!!“ végül én terelgettem el hogy “menjünk már innen elfele!!!“ a fószer még rátett egy lapáttal hogy “így van jobban teszed ha inkább hallgatsz a csajodra!”. Szóval ezután a párom már rám lett kiakadva hogy gáz helyzetbe hoztam. Nos párom és haverjai 18-22 évesek Kb 180 cm körüliek (hát úgy nagyjából)átlagos testalkattal a 30+ os fószer is ilyen magas volt kb mint ők hogy izmos volt e azt nem tudtam megállapítani a kabát miatt. De annyira magabiztos kisugárzású volt mint filmekben a főhős harcosok tehát vagy jól blöffölt vagy tényleg úgy volt vele hogy ha eszkalálódik a konfliktus leverné akár mindannyiukat. Ezt a kockázatot nem vállaltam be és ezért léptem közbe. De ha még végig se hallgat hogy értessem meg vele hogy csak jót akartam? Mások hogy csinálják?

2020. okt. 27. 19:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%
Teljesen mindegy,gáz ahogy viselkedtetek...ha lecsapta volna a kis barátod,meg is érdemelte volna!Miért kell valakiből gúnyt űzni bárhol is???
2020. okt. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%
Na mivan, kis majom barátodban túlteng a tesztoszteron?
2020. okt. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
98%
Én speciel úgy csinálom, hogy megvalogatom, hogy kivel járok.
2020. okt. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
A párodat beégetted a haverjai előtt, ezzel cikibe hoztad, és szívni fogják a vérét, hiszen a fickó becsicskította, és anyuci védte meg. Mondjuk eleve értelmes gyerek lehet, és gondolkodás nélkül pofán lőttem volna a fickó helyében.
2020. okt. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
97%

Primitívek vagytok, egytől-egyig. Mind.

Te is. Gyakorlatilag garázdálkodtatok,

békés járókelőbe kötöttetek bele.

2020. okt. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
4-es nem hiszem hogy cikiznék a többiek, mert ők még a fülüket farkukat is behúzták. És igen, tudom, hogy a párom se tökéletes és kényelmesebb lenne, ha nem törném magam, de én harcolok a kapcsolatomért....ehhez kéne most egy kis segítség
2020. okt. 27. 19:47
 7/25 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem te a 30as fószer vagy.


Ha nem, szakíts a sráccal, mert erőszakos, támadó, hergelő kis gennyláda, előbb egy vadidegenből, később belőled fog gúnyt űzni és te kapod ezeket a szavakat!


Tudom, hogy láttad, hogy mennyire borzalmas ez a viselkedés, te ennél különb vagy!

2020. okt. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%

Te tudod, hogy megéri-e neked, hogy egy tahóval való kapcsolatodért "harcolsz".

Nem fog megváltozni, soha. Ezt jó, ha tudod.

2020. okt. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Noren1989 ***** válasza:
96%
Nem is mondanék erre semmit 🤔 max,h te szakítottad,te szagold.
2020. okt. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
94%

"Párom odament mögé és poénból dugó mozdulatokat imitált, de nem ért hozzá."


Iszonyatosan gáz, leégett volna az arcomról a bőr ha ilyen gáz, alpári, tahó "pasim" van. Ezek után komolyan elgondolkoznék egy szakításon.

2020. okt. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!