Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem tudom bebizonyítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudom bebizonyítani hogy érte tettem, hogy értessem meg vele hogy mégis elhiggye?

Figyelt kérdés
Idétlen szitu következménye mindez. Tegnap sétáltunk a párommal a körúton de még 4 fiúhaverja is velünk volt( összesen hatan). Egyikünk se volt részeg csak feldobott hangulatban kis italtól. Éppen elhaladtunk egy 30+ os fószer mellett aki hajolva kötötte épp a cipőfűzőjét mint aki a szappanért hajol le a börtönben. Párom odament mögé és poénból dugó mozdulatokat imitált, de nem ért hozzá. Szóval mindenki röhögött csak a fószer nem aki szúrós szemmel utánanézett. Párom felkapta a vizet hogy “mit nézel?”. A fószer visszakérdezett hogy “te vagy a csürhében a vezérmajom ?” A párom ideges lett hogy “mit ugatsz?” A fószer elkezdett ilyen bemelegítő mozdulatokat csinálni hogy “azt hiszed le tudnál nyomni,öcsi?!“ Párom már nagyon dühös lett hogy “mivan mivan??!!“ végül én terelgettem el hogy “menjünk már innen elfele!!!“ a fószer még rátett egy lapáttal hogy “így van jobban teszed ha inkább hallgatsz a csajodra!”. Szóval ezután a párom már rám lett kiakadva hogy gáz helyzetbe hoztam. Nos párom és haverjai 18-22 évesek Kb 180 cm körüliek (hát úgy nagyjából)átlagos testalkattal a 30+ os fószer is ilyen magas volt kb mint ők hogy izmos volt e azt nem tudtam megállapítani a kabát miatt. De annyira magabiztos kisugárzású volt mint filmekben a főhős harcosok tehát vagy jól blöffölt vagy tényleg úgy volt vele hogy ha eszkalálódik a konfliktus leverné akár mindannyiukat. Ezt a kockázatot nem vállaltam be és ezért léptem közbe. De ha még végig se hallgat hogy értessem meg vele hogy csak jót akartam? Mások hogy csinálják?

2020. okt. 27. 19:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
92%

Gondolom a pasid a haverok miatt majomkodott.

Ezt a fajta viselkedést soha nem tudtam megèrteni, mire jó ez? Gyerekes, éretlen ès jó esélye van arra, hogy jól orrba vágja valaki.

2020. okt. 28. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
93%
Nokent nekem eg le az arcomrol a bör, hogy egy ilyen faszival te együtt vagy.
2020. okt. 28. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
93%
Ha a pasas hirtelen szó nélkül becsicskítja, akkor égett volna le igazán az első égés után. Mert igen, amit csinált az marha égő, nevetséges és gáz. Ha ez józanul se esik le neki, na az extra gáz. Mások, akik normálisak (te nem) úgy csináljak hogy dobják az ilyen barmokat
2020. okt. 28. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezek gyerekek, mint vmi 14 éves taknyosóruak. Az a baj ezzel, ha a fickó kiüti vmelyiket, akkor jön a sírás. Mit képzeltek ti h békés járókelőket bszogattok? Ha annyira nem tudsz mit kezdezni magaddal, akkor fejleszd inkább az agyi kapacitásod, h rágyere miért nem csinálunk ilyet.
2020. okt. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
45%
Ahogy leirtad a szitut, plane a jellemzeseket, abbol azt gondolom,hogy okos vagy, es erzelmes is. A parod meg nagyon gyerekes. Meg fogod unni.
2020. okt. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!