Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megpróbáljam bebizonyítani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáljam bebizonyítani az igazam neki?

Figyelt kérdés
A lenyeg egyutt voltam a parommal, majd tett valamit amit nem tudtam megemeszteni, szakitottam vele, osszejottem massal, de nem mukodott, majd par honap mulva ugy dontottunk folytatjuk a regebbi parommal. Viszont o a mai napig azt hiszi hogy annakidejen megcsaltam ot azzal, akivel a szakitasunk utan osszejottem.. Pedig nem! Elobb lezartam azt a kapcsolatot es utana kezdtem bele. Be tudnam neki ezt ugy bizonyitani, hogy rairok arra a lanyra akivel szerinte "megcsaltam" es megkerdezem hogy anno ugye hogy nem csaltam meg a parom vele.. Es akkor irna hogy nem, es a beszelgetest megmutatnam a baratnomnek, es talan elhinne. Nagyon rossz ugy elni a mindennapokat hogy ezt gondolja hogy megcsaltam..tisztara akarom mosni a nevem, mert fontos nekem.. Szerintetek jo otlet ez igy?
2016. aug. 7. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csak olyaj lenne a tűzre azzal, h még mindig beszélsz vele. Úgysem hinné el, csak elkezdene kombinálni. Nem hinné el, mivel egy olyan csaj mondaná, akit amúgy sem szívlel, a vetélytársat látja benne, és mivel valamikor volt köztetek valami, azt gondolná, h csak azért írta azt amit írt, h téged "tisztára mosson". Szerintem ez nem bizonyító erejű. Valami mással próbálkozz, ha bizonyítani akarsz.

29/f

2016. aug. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem jó ötlet.

Egyrészt a barátnőd nem fog neki hinni, mondván megdumáltad a csajt.

Nem kell esküdözni. Fogd meg a barátnődet a vállainál, nézz a szemébe és mondd ki hangosan, hogy nem csaltalak meg se vele, sem mással soha, vili?

A téma onnantól pedig legyen lezárva.


Te fogadd el, hogy sosem fogod tudni hitelt érdemlően bizonyítani az igazad, de ezt a barátnődnek is látnia kell, hogy a szavad az egyedüli biztosíték, de soha nem is lesz más. Ha esetleg a szavad már eljátszottad, akkor nehéz ügy...

2016. aug. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sose csaltam meg es sose jatszottam el a bizalmat
2016. aug. 7. 11:27
 4/5 fru_ ***** válasza:

Sohasem csaltad meg, de nincs bizalma...

Ez az újrakezdés nem biztos, hogy jó ötlet.

2016. aug. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 omba ***** válasza:

Ez nagyon nem jó ötlet. Nem hinné el.

Ha nem hisz neked, akkor ebből a dologból másodszorra se lesz semmi.

2016. aug. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!