Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elárulom azzal a párom ,ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elárulom azzal a párom ,ha titokban elmegyek nemibetegség-szűrésre?

Figyelt kérdés
Megtudtam,hogy a barátnőm a kapcsolatunk előtt egy ideig vállalt szexuális szolgáltatást,úgy döntöttem nem szólok neki,hogy tudok erről.Viszont arra gondoltam,elmegyek szűrésre a tudta nélkül.Viszont így már nincs szó feltétlen bizalomról,ami egy kapcsolat alapja.

2020. okt. 27. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Menj nyugodtan.
2020. okt. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Eddig se volt bizalom, hiszen nem mondta el neked hogy egy rongy volt.
2020. okt. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Igazad van, de részéről kiderült, hogy nem volt meg, tehát önvédelemből el kell menj.

Mondjuk azt nem értem, mért nem akarod elmondani neki.

Gizike, megtudtam ezt és ezt, elmentem szűrésre.


De szokás minden partner után szűrésre menni minden új kapcsolat előtt, hivatásosoknak pedig hetente, havonta, szóval nem tudhatod, hogy ő nem volt-e kikezelve, mielőtt a kapcsolatotokba lépett.

Leghosszabb lappangási idő a nemi herpeszeknél van, 2 év is lehet.

Ha annyi idő óta nem jött ki semmi, akkor valószínűleg nem kaptál el semmit, bár férfiaknál a legtöbb STD tünetmentes.

2020. okt. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
A kapcsolatotok eddig sem a bizalomra épült, ez elég fontos információ, és ő mégis átugrotta. A helyedben megbeszélném, és elvinném őt is, ha már bizalomról, őszinteségről beszélsz.
2020. okt. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Ez eü kérdés, nem kell az orrara kotni.
2020. okt. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
31%

#2

"Eddig se volt bizalom, hiszen nem mondta el neked hogy egy rongy volt."


És mi van azokkal a nőkkel, akik rossz körülmények között élnek, de mondjuk van egy gyerekük? Mert vannak olyan suttyó férfiak akik nem törődnek a gyermekükkel, és egyedül havi 200-300k-ból rohadt nehéz egy gyermeket felnevelni! Amíg nem tudom az okát én nem ítélem el!

2020. okt. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!