Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha kiderülne, hogy a párotok titokban lediplomázott?

Figyelt kérdés

2020. aug. 1. 11:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%

Nem örülnék annak, hogy titokban csinálta és ennyire nem bízik bennem, hogy ezt elmondta volna.


Amúgy, hogy tanul és fejlődik az alapelvárás a részemről.

2020. aug. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%
Én fizetem a suliját, így örülnék, hogy már nem kell.
2020. aug. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
67%
Lelépnék, mert felesleges olyan "kapcsolatban" lenni, ahol ilyen jelentős dolgokat titkol előlem a másik (mellesleg feleslegesen).
2020. aug. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
21%

3.-nak.


A diploma miért jelentős?

Itt a Gyakorin mindig azt olvasom, hogy a nyelvvizsga és a diploma lap manapság, és mindenkinek van 3-4, 20 éves korára.

2020. aug. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Attól, hogy sokaknak van, még jelentős. Érettségije is mindenkinek van, mégis jelentős, amikor mész érettségizni.
2020. aug. 1. 11:55
 6/22 anonim ***** válasza:
27%

5.-en.


Nincs mindenkinek érecségije sem.

2020. aug. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%
mert valoszinu nem volt büszke rá hogy évek otamegvan a diploma, de nem adják ki hogy nincs nyelvvizsgaája. Most megkapta, elmondta...
2020. aug. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
#4 azért szerintem az egyetem elég jelentős része az ember életének, elég sok stresszel és anyagi/idő ráfordítással jár. Ha a párom egyetemre járna, akkor szívesen segítenék neki, nyilván máshogy viszonyulnék hozzá, mintha dolgozna (vagy amivel elmondása szerint töltené az idejét). Szóval nem értem, hogy miért titkolná el előlem, hogy egyetemre jár, már rég vége egy kapcsolatnak, ha az ember azt sem tudja, hogy a "párja" mivel tölti az idejét.
2020. aug. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan lehet ezt titokban? Ott annyit kell készülni meg bejárni, hogy ez arra nézve szégyen akinek ez nem tűnik fel.
2020. aug. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%

#6 " érecségije "


:D hát neked sincs, az is biztos :D

2020. aug. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!