Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt okom megsértődni?

Figyelt kérdés

a lénye,g h a barátommal majdnem 5 hónapja vagyunk együtt. meg is vagyunk jól, csak picit féltékeny vagyok, ezért van h veszekszünk,és szeretnék változtatni ezen, de nemtudok, mivel nem úgy vagyok féltékeny, h akárkire, hanem egy valakire.


a történet röviden annyi, h mielőtt összejöttünk, 1 hónapig 'ismerkedtünk' aztán összejöttünk, ás kb rá 2 hónapra kiderült h van egypár közös haverunk, és van egy csaj, akicel kb 3x találkoztam eddig,aranyos volt velem, de aztán kiderült h hatalamas nagy Qrva, és minden buliba(koncerten) mással van. aztán a csaj is meglepődött h együtt vagyunk(ekkor még nemtudtam miért) aznap éjjel beszélgettünk a barátommal, és arról volt szó h ő lefeküdt-e már úgy vkivel, h nem jártak = egy éjszakás.és aztán bevallotta, igen volt, ilyen és h ismerem a csajt. kiderült h az a a közös ismerősünk, akiről az előbb meséltem. Kicsit kiakadtam, nemis tudom miért,meglepődtem, és SoSE gondoltam volna, h ők lefeküdtek:S aztán magyarázkodott , h igazából nem feküdtek le, mert h annyira részegek voltak, h nem jött nekik össze mert elaludtak, ésamúgy is emlékszik semmire. ezt el is hittem, és most (rá 2 hónapra kb) egyik haverjával beszéltem, és ő mondta h de akkor lefeküdtek, mert egy szobába voltak, és még tőle kért Gumit, meg h max nem ment el a barátom, de a csaj 'leszopta'. és azóta nemtudom mivan velem, nagyon kiakadtam, mert azt hazudta h naggyából semmi nemvolt. tudom, nem voltunk még együtt, de akkor is zavar h a szemembe hazudott.

azóta máshogy viselkedek, ingerlékenyebb vagyok, és sokat agyalok ezen. Olyat álmodok h rájuk nyitok, szal éjjel is ezen kattog az agyam. véget szeretnék ennek vetni, mert az a gond, h sokszor így elgondolkozok, és előttem van ahogy szexelnek. és legszívesebben nem is szeretnék tudni az egészről, de azt már elb.asztam:S nemtudom mit csináljak:S:S szerintetek?


én 18 vagyok, ő 19


2010. aug. 9. 15:13
1 2
 1/13 anonim válasza:

Én teljesen megértelek. De ne gondolkodj sokat és streszzelj ezen, mert ettől nem lesz jobb!!! Először is nyugodj meg! A barátod bizonyára szeret és te is szereted őt. Szerintem amíg ebben a tényben 100%-ig biztos vagy, nincs gond! Az a csaj már régen volt, ő a múlt. Most téged szeret! Felejtsd el a csajt, nem éri meg!!!

20/L

2010. aug. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehet, h megtortent a dolog, de a pasik mindig azt mondjak , h nem emlekeznek semmire mert reszegek voltak.Mindig!De teged ne zavarjon, hat mar megtortent es elotted voltak egyutt nem melletted, nem?
2010. aug. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

és kinek hiszel jobban, a haverjának vagy neki?

és amúgy is, miért fontos, hogy most volt-e szex vagy nem, hiszen te akkor még nem voltál sehol, ő meg lehet így emlékszik vissza arra a részeg estére, vagy nem is akar egyáltalán visszaemlékezni. Nincs okod a féltékenységre, főleg nem az ilyen ribancokra, nem valószínű, hogy vele akarna komolyabbat. Az ilyen mindenki nője hamar elhasználódik és hamar híre is megy, úgyhogy aki foghatja a fejét, csak az a csaj lehet, nem te. Kár lenne, ha ilyen hülyeség miatt romlana meg a kapcsolatotok, szerintem ezt nézd el neki, nem csinált semmi rosszat.

2010. aug. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
meg lehet kért a haverjától óvszert, viszont nem használta mert nem volt rá alkalom. Vagy a haverja húzta fel, azért ilyen jól értesült? :)
2010. aug. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

köszi a gyors válaszokat. igen nagyon szeretjük egymást! tudom h nem csalna meg, főleg nem vele, mert elmondása szerint nem is jön be neki a csaj (persze nem értem h akkor miért kellett az az este..szal sztem csak ezzel akart nyugtatni) énse akarok ezen stresszelni, de egyszerüen mindig eszembejut:S ő meg megkért, h ne beszéljünk a dologról.

és nem arról van szó h kinek hiszek jobban, mert mikor utána rákérdeztem h mivolt, akkor már azt mondta h nem emlékszik arra se hogy mentek haza.

sztem igazából az a probléma, h előtte akivel jártam, ő még szűz volt(meg énis. vele vesztettem el) és most,fura h eddig mással is lefeküdt már, nemcsak velem,és a legrosszabb h tudom kivel:S

2010. aug. 9. 15:32
 6/13 A kérdező kommentje:

hát nemtudom. a haverja szereti kicsit keverni a dolgokat, mert neki nincs csaja:S

de velem am normális. szal azt is hozzátette h a barátom úgy kért gumit hogy :na végre megtudom d.ugni


a barátom pedig biztos benne h bármennyire be votl rúgva, iylet nem mondott

2010. aug. 9. 15:34
 7/13 anonim ***** válasza:
Biztos azért mondta, h nem volt semmi, mert látta rajtad h kezdessz kiakadni és félt attól, h ha elmondja a teljes igazságot, elvszít tégedet. Én is féltékeny vagyok, és nálunk is van egy konkrét csaj, és a párom előttem is eltitkolta, de mivel az egész köztük 4-5évvel MIelőttünk volt, próbálok nem idegeskedni rajta....hát nem mindig megy:) Légy nyugodt, szeresd, adj neki bizonyítékot, h márpedig te nem akadsz ki semmin, mivel eléggé szereted őt így tudni fogja h bízhat a kapcsolatotokban. Tudom, hogy ez hosszú folyamat, de megéri bevállalni....
2010. aug. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
na, én hagynám a francba az ilyen pasit.. magát minősiti, ha ilyen olcsó r.bancokkal fekszik össze.
2010. aug. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ez volt az egyetlen egy éjszakása , ha egyáltalán annak lehet nevezni,és megbánta (pedig nem lett volna nem muszály, mert semmi rosszat nem tett, mert senkije nem volt) sztem én minősítettem vna magam, ha ilyen hülyeségért dobtam vna:)
2010. aug. 9. 16:09
 10/13 anonim ***** válasza:
hm.. nem tudom.. ezektől a ribiktől sűrűn össze lehet szedni betegséget.. :S azt meg honnan tudod, h használta-e az óvszert? ha csak a gyk-ből indulsz ki, már itt is hányan " védekeznek " megszakitással, meg egyéb megbizhatatlan módszerekkel..
2010. aug. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!