Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én érzem, hogy ez így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem, hogy ez így nem teljesen korrekt, vagy egy párkapcsolatban ez teljesen természetes?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy jelenleg még bár utolsó évesként, de mind a ketten tanulunk a párommal, ezért még nem élünk együtt. Az a helyzet, hogy nem szereti a szüleimet, és ezért elvárja, hogy mindig én menjek hozzá, (mivel nem egy városban lakunk ezért saját benzinpénzen).


Amikor pedig néha felhozom, hogy eljöhetnél te is, egyből agresszívvé válik, és elkezdi játszani a sértődöttet, elkezd sz*rozni engem, illetve a helyet ahol lakom, és keresi a kifogásokat.


Megjegyzem, én sem feltétlen szeretem azt a panelt, ahol lakok, mert valóban így szülőkkel együtt élve már eléggé kicsi, viszont ahol a barátnőm lakik az sem tökéletes, de én nem azt nézem, hogy hova, hanem azt, hogy kihez megyek.


Valóban jogos a követelése a barátnőmnek, hogy folyamatosan nekem kell elmennem hozzá, vagy velem van a baj, hogy ez már kezd nem tetszeni nekem.



2020. okt. 29. 15:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudod legjobb védekezés a támadás ezért válik agresszívvá ha Felhozod a témát illetve tudat alatt tudja hogy igazad van.. De az is lehet hogy nincs kedve tömegközlekedni még neked könnyebb az utazás..
2020. okt. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem is a jogos-nem jogossal van a baj, hanem a stílusával. Neki nyilván kényelmesebb a saját közege, de lehetne rád is tekintettel. Nem beszélve, hogy nem kell otthon lennetek, nálatok kitalálhatnál új helyeket, programokat. Ha közös jövőt terveztek a szüleidet sem kerülheti örökké..
2020. okt. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Mondjuk nem mindegy, hogy egy másfél szobás panelről van-e szó ahol még dugni sem lehet egy jót, mert mameszt és papeszt csak egy fal választja el tőlünk.
2020. okt. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Innwntol elkwrnem a utazasi koltsegem felet

Vagy fizese ha megyunk valahova

2020. okt. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Már december óta csak én megyek hozzá és már kezdem unni az egészet. Nem is azt kérem, hogy jöjjön úgy, hogy egyszer ő jön, egyszer meg én megyek, azt kértem, havi 1 hétvégére jöjjön el, de egyből nekem támad agresszíven, meg ha telefonba hozom fel, egyből rám rakja, és ez már kezdi az egész párkapcsolattól elvenni a kedvem, mert nem kevés pénzt és időt szántam rá az utazásra, és nem úgy kéne ezt meghálálni, hogy elkezd agresszíven viselkedni, meg rám rakni a telefont, sőt ha felhozom, hogy ez zavar annyi a válasz, hogy "akkor nem kell jönni".


Kezdem azt hinni, hogy ezt a párkapcsolatot már szinte csak én tartom életben, mert ha rajta múlna akkor december óta nem találkoztunk volna :D

2020. okt. 29. 16:15
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hat akkor az utolso mondatoddal meg is van a valasz... A parom albiban lakik, de van, hogy heti 3-4 napot is nalam tolt. Illetve, ha ugy dolgozik, en is zokszo nelkul megyek hozza, pedig 27 nm-en lakik a negyediken.
2020. okt. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#5-ös Egyre rosszabb képet festesz a csajról. Itt valami az alapokkal nem stimmel.
2020. okt. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Na, ez az, ami nem korrekt (teljesen függetlenül a témától, amin összekaptok):


"Amikor pedig néha felhozom, hogy eljöhetnél te is, egyből agresszívvé válik, és elkezdi játszani a sértődöttet, elkezd sz*rozni engem, illetve a helyet ahol lakom, és keresi a kifogásokat"

2020. okt. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle, most tulajdonképpen mit akar?

Ha veled akar lenni, de nem hajlandó eljönni akkor a benzinbe szálljon be ha teheti.

2020. okt. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez így nagyon fekete - fehér. 400(!!) km-re járok egyetemre és minden hétvégén-MINDEN hétvégén hazautaztam, mert itt volt a párom. Nagy ritkán jött ő is, de 98%-ban én utaztam. Eszembe sem jutott volna elkérni az útiköltségem felét tőle.

Ha meg már itthon voltam én is mondtam neki, hogy nem szeretek náluk lenni, kicsi ház, mindig minden ajtó nyitva és pisilni sem tudok úgy elmenni, hogy ne hallja az egész család. Este is ha elmegyek mosdóba, a szülei hálója ajtaja nyitva és közvetlen mellette van a wc. Kb 2 havonta ott aludtam, de én sem szerettem.

Szívesen elmegyek látogatóba a mai napig is, de nem aludnék ott többet. (Időközben összeköltöztünk.)

Az más tészta, hogy ti nem tudtok kommunikálni, mert rádrakja a telefont. Oka viszont biztos van annak, hogy nem akar nálatok lenni. Lehet, hogy nem akar utazni, nem akar utazásra pénzt költeni, nem kedveli a szüleidet stb. De ezt miért nem tőle kérdezed meg?

2020. okt. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!