Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én érzem, hogy ez így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem, hogy ez így nem teljesen korrekt, vagy egy párkapcsolatban ez teljesen természetes?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy jelenleg még bár utolsó évesként, de mind a ketten tanulunk a párommal, ezért még nem élünk együtt. Az a helyzet, hogy nem szereti a szüleimet, és ezért elvárja, hogy mindig én menjek hozzá, (mivel nem egy városban lakunk ezért saját benzinpénzen).


Amikor pedig néha felhozom, hogy eljöhetnél te is, egyből agresszívvé válik, és elkezdi játszani a sértődöttet, elkezd sz*rozni engem, illetve a helyet ahol lakom, és keresi a kifogásokat.


Megjegyzem, én sem feltétlen szeretem azt a panelt, ahol lakok, mert valóban így szülőkkel együtt élve már eléggé kicsi, viszont ahol a barátnőm lakik az sem tökéletes, de én nem azt nézem, hogy hova, hanem azt, hogy kihez megyek.


Valóban jogos a követelése a barátnőmnek, hogy folyamatosan nekem kell elmennem hozzá, vagy velem van a baj, hogy ez már kezd nem tetszeni nekem.



2020. okt. 29. 15:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

" elkezd sz*rozni engem, illetve a helyet ahol lakom"


Ejha!

Ott nőttél fel. Tehát lenézi.

Szépen indul.

2020. dec. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"ha telefonba hozom fel, egyből rám rakja"


Ennek annyi.

Tényleg csak rajtad múlik.

Hagyd a francba.

2020. dec. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!