Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idô utàn esne rosszul,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idô utàn esne rosszul, hogyha nem mutatnanak be a parod szuleinek?

Figyelt kérdés
2020. okt. 30. 07:46
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Kerdes miert nem tortent meg meg

Amigy emgem nem zavarna

2020. okt. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%

Én sosem voltam az a típusú pasi, aki szereti az ilyen bemutatós dolgokat, nem vagyok én termék. Teljesen feleslegesnek tartom a bemutatást, mert a párkapcsolatok 90%-a szétesik, nem lesz belőle házasság. Akkor meg semmi értelme.


Ne akarjon engem bemutatni, hanem jussunk el arra a szintre, hogy elgondolkodjunk azon, hogy esetleg mi_együtt_forever. Ha a vőlegénye leszek, majd akkor mutasson be.


Addig hagyjon békén ezekkel, vagy ha nem teszi, akkor szakítok vele, keressen magának egy nyálas pasit.


Kivételes esetekben engednék csak az elképzelésemből.

2020. okt. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én már össztegezôdtem a szüleivel, ô nem ismeri az enyémeket
2020. okt. 30. 08:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más, van akinél ez a komoly elhivatottság jele és van akinél nem számít.
2020. okt. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Namost, én már férjnél vagyok, de van olyan a családban hogy már vagy 8. Éve együtt vannak, és nem lettek egymás szüleinek bemutatva. 🤷🏻‍♀️

A fiataloknak” akiknek még nincs saját/bételt tulajdon,, kénytelenek valahogy megoldani.

2020. okt. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk elég hamar zajlott mert nagyon fiatalon jöttünk össze és kb. 2 hónapja randiztunk már, amikor éreztük, hogy mostmár szeretnénk együtt aludni, de mindketten szülőknél laktunk még. Nekem anyukámmal nagyon jó a viszonyom, neki viszont a családjával elég rossz, így úgy döntöttünk, hogy nálunk lesz az első bemutatás, szóval én durván 2 hónap kapcsolat után vittem őt haza bemutatni. Az mellékes, hogy mi ezelőtt is évek óta ismertük egymást, gyakorlatilag gyerekkori barátok voltunk.

Ő a szüleihez ha jól emlékszem 4-5 hónap után vitt, de az nem nevezhető bemutatásnak, mert igazából csak köszöntünk és el is vonultunk a szobájába, tényleg nincs jó kapcsolatuk, érthető okokból, a szülei eléggé leszarják őt.

Azóta persze már együtt élünk évek óta, de így visszagondolva úgy gondolom, hogy akkor sem lett volna probléma ha pár hónap helyett mondjuk fél év, 1 év eltelt volna. Itt a részemről azért volt kötelező ilyen hamar, mert már szerettünk volna nem csak napközben találkozni. :)

26L , 7 éve együtt

2020. okt. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen muszáj volt, ha együtt akartunk lenni hétvégente. Most, hogy albérletben vagyok én nem tenném egyből szerintem felesleges a féléves 1 éves kapcsolatokat haza vinni.
2020. okt. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!