Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek Előnyös vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Előnyös vagy hátrányos egy kapcsolatra nézve ha sok segítséget kap az adott pár?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok hogy például az egyik szülő sokszor főz vagy bevásárol de nem engedi kifizetni.


Vagy például sokszor vesz háztartási dolgokat is Amit szintén nem enged kifizetni.


A lakás számláit is ők állják.


2020. okt. 31. 09:15
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

Ha lesz ra lehetosegem, en is igy fogok tenni szulokent.


A gyerekemert.

2020. okt. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Hátrányos. Semmi egyéni felelősségük nincs, nem tanulják meg ellátni magukat, pénzt beosztani, gyakorlatilag elodázza a felnőtt életet, és a mindennapi problémák felszínre kerülését.
2020. okt. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem szeretnék gonosznak tűnni, viszont érdemes egy valamin elgondolkodni. Meddig fog ez a rendszer tartani? Egyéni szinten és a kapcsolat szempontjából is több ennek a hátránya, mint az előnye hosszú távon. Mi lesz, ha már nem lesznek ott a szülők? Szép, hogy támogatnak. Viszont nem lesznek ott örökre, hogy kisegítsenek. Nagyon rossz vége szokott lenni, mikor valaki bőven felnőtt korában szembesül vele, hogy nem tudja az életét megoldani, elegendő pénzt keresi, pénzt beosztani, lakást fenntartani, stb.
2020. okt. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem attol fugg milyen helyzetben vannak. Ha mindig ezt csinaljak a szulok az szerintem nagyon nem egeszseges.

Viszont ha pl. ideiglenes, mert tortent valami, mondjuk mindketten elveszitettek a munkahelyuket es meg nem talaltak masikat, vagy lebetegedtek hosszabb idore stb. es a szulo csak par honapig segit ilyen szinten, ugy szerintem teljesen okes.

De amugy meg amelyik szulo megteheti es meg is akarja tenni, az ugyis tamogatni fogja a gyereket.

2020. okt. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Szegeny #4 jol le lett pontozva, pedig messze a legertelmesebb valaszt adta: ahol kell a segitseg, ott jo ha van, de nem art, ha az emberek megtanulnak sajat labra allni orban rahel utan szabadon...
2020. okt. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A pár egyébként dolgozik. Alapból ilyenek az egyik fél szülei, a másiké meg semmit nem tesz támogatásként még látogatóba is egyszer jön egy évbe karácsonykor. Persze a lányukat úgy ahogy segítik de az kifejezetten neki irányul.

Míg a másik fél közös és külön külön is segít. Közös segítség ami mindkettőnek haszna a főzés; a külön meg h pl elvisz engem vhova

2020. okt. 31. 11:50
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd kénytelen egyedül boldogulni, belőled meg herét csinálnak a szüleid. Jó, főznek többet, amiből tudtok vinni. DE miért állják a rezsit, vásárolnak a háztartásotokba? Elvinni meg a haverok is elvisznek.

Ti együtt éltek a szülőkkel, mert akkor teljesen más a helyzet?

2020. okt. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kèrdezö, mit vetítést? A szüleid nem segítenek, hanem ez a bère annak, hogy ugráltathatnak mint egy majmot.
2020. okt. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te inkább ne legyél annyira büszkle arra, hogy a szüleid nélkül kb. éhen halnál, életképtelen nyomorék :D
2020. okt. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A segítség mibenlététől is függ, illetve attól hogy a pár mindkét tagjának szüleiről van e szó vagy csak az egyikről. Pl a főzést, bevásárlást, számlák fizetését stb én hátrányosnak tartom, mert a pár sose lesz így önálló. Azt viszont előnynek gondolom, ha a szülők pl hozzá tudnak járulni ahhoz hogy a pár mondjuk saját lakást vegyen.
2020. okt. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!