Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nagy súlykülönbség okozhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagy súlykülönbség okozhat "problémákat" egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Azért nem extrém szélsőségekre gondolok, hanem mondjuk egy elég vékony lány egy kicsit nagyobb darab pasival. Az oké nyilván tetszenek egymásnak stb. de h vannak szituk amikben ez kibukik, hogy azért van vagy 40 kiló különbség? Nyilván nem a súlykülönbség fogja eldönteni, sőt egyre jobban a tőlem minden értelemben nagyobb pasik jönnek be, én viszont abszolút egy vékony, törékeny lánynak számítok ugyh érdekelne hogy van e "gond" ebből vagy bármi?

2020. nov. 1. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Mire gondolsz? Verekedni remélhetően nem fogtok. Birkózni remélhetően igen, de majd vigyáz rád. :-)
2020. nov. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek "olyan szituk", nem fog agyonnyomni szex közben, nem kell ettől tartanod.
2020. nov. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

88 kiló vagyok, volt több mint 40 kilóval vékonyabb barátnőm.


Nem okozott semmilyen téren problémát

2020. nov. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Igen, pl. bizonyos szexpózokban. Meg ugye a közös sportoknál és hobbiknál.


Pl.: barátnőm évek óta lovagol, engem meg nem engednek lóra, mert 100 kg. vagyok.

2020. nov. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt 104 kilosan 52 kilos csajom, de tulelte a kapcsolatot...


Nem is ertem mi lehetne itt a gond.

2020. nov. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem fordított esetben lehetnek ebből problémák, ahol a lány a nehezebb. És ott is a probléma forrása a legtöbb esetben a lány önbizalmából eredhet.
2020. nov. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmi problémád nem lesz. Szexnél egy picit oda kell figyelni bizonyos helyzetekben, de egyébként semmi gond nincs ezzel.

Te egy kincs vagy. Bár én találkoznék ilyennel. Én is 100 kiló vagyok, és az 50-60 kilós nőcikék jönnek be.

2020. nov. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!