Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálatatok volna?

Figyelt kérdés
A barátom együtt él a tesójával. A hétvégét náluk töltöttem.. Most épp felújítják a a barátom szobáját ezért mi a nappaliban aludtunk. A barátom tesója találkozott aznap este a haverjaival, és hajnali négy után ért haza. (Nem ivott alkoholt mert autóval volt, meg amúgy sem szokott fogyasztani). Szóval hazaért olyan negyed öt körül, és amég pakolászott meg levetközött a nappaliban dudolászott magában... úgy jó 10 percen keresztül.. Tudom h nem nagy dolog, meg nyilván hétvége volt, nem keltünk órára meg ilyesmi, de ez csak szerintem parasztság? Reggel egy szót se szóltam erről se a barátomnak se a tesójának... de azért na. Szerintetek?
2020. nov. 1. 17:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Hát, vannak sz életben ennél nagyobb problémák is sajnos, ez szerintem nem akkora gond, nyilván zavaró, dehát gondolom amúgyis felébredtetek amikor megjött, ez már sokat nem dobott rajta gondolom.
2020. nov. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Ez csak egy apró kellemetlenség. Én nem csinálnék belőle ügyet.
2020. nov. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg eléggé tapintatlan volt.
2020. nov. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak abból indultam ki h én fordított esetben megpróbálnék minél halkabb lenni, nem még direkt zajt csapni ...
2020. nov. 1. 20:21
 5/11 anonim ***** válasza:
Igazad van, kérdező!
2020. nov. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze, igazad van, csak nem akkor úgy ez, más örülne ha ez lenne a legnagyobb gondja. Hidd el.
2020. nov. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem azt kell nézni, hogy minek örülne más, hanem azt, hogy helyesen viselkedett-e az, akire a kérdező kérdezett, pontosabban: "Hogyan reagáltatok volna?".
2020. nov. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De leírtam, nem akkora ügy ez (a hülye telefon átírta az előbb), tehát nem reagáltam volna túl, max ha annyira zavar akkor odaszólok, hogy maradjon már csendben
2020. nov. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mielőtt továbbítod az üzenetet - miért nem olvasod el???
2020. nov. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert én helyesen írtam le, bocs hogy nem gondoltam rá, hogy átírta a telefon
2020. nov. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!