Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok ! Előfordult már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ! Előfordult már, hogy szándékosan nem egyértelmű jeleket küldtetek egy lány felé ? Miért ? Ilyenkor bizonytalanok vagytok a saját szándékaitokban is ?

Figyelt kérdés
Egy távolabbi ismerősöm eddig teljesen levegőnek nézett, aztán nemrég megkeresett egy elég alibi indokkal és beszélgetni kezdtünk. Először teljesen egyértelműen célozgatott arra, hogy benne lenne velem egy laza kapcsolatban, de én nem voltam nyitott. Egy darabig nem keresett, aztán randira hívott és egy teljesen normális, szerethető oldalát láttam. Később viszont megint vissza tért a laza kapcsolat kérdéséhez, amiben továbbra se voltam benne, sőt már próbáltam teljesen lerázni. Azóta pedig néha úgy érzem "meg akar hódítani", néha csak egy "trófeaként" tekint rám a sok közül, amit jó lenne megszerezni, néha pedig mintha csak barát zónába lennénk.

2020. nov. 3. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Mivel a tinder után minden nőt egy retardált senkinek gondolok, ezért ha akar valamit akkor odajön. Ha nem, akkor leszrom a fejét, nincs megkülönböztetés. Nincs előreengedés a vonaton, vagy előreköszönés, stb... Hozzáteszem azért tekintélyem van külsőleg is, 190magas, 100kg izmos állat vagyok, s lszarom a "törékenyeket", mert visszaélnek vele. Szóval ha valaki tetszik annak se adom a tudtára, majd odajön... (és odajön egyébként általában, de az álláspont marad).
2020. nov. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
#1Taníts mester.
2020. nov. 4. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Csak meg akar dugni. Meg is fog.
2020. nov. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Csak te kombinálod túl. Igen, ez csak dugni akar, még midig. De már annyira nem tudja, mit csináljon, hogy bepróbál mindent és ár bele van zavarodva. Szerintem is sikerülni fog.
2020. nov. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!