Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináltok, ha egyértelműen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok, ha egyértelműen ti vagytok a ragaszkodóbb fél a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Vagy mit csinálnátok?

Az egyik fél mindig jobban ragaszkodik, de azért nem árt ha nem túl nagy az eltérés. Így, hogy én sokkal jobban kötődöm, ez nagyon kínzó érzés. Jobban szeretem őt, mint ő engem.

Ti mit csinálnátok?



2019. dec. 5. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Annyira félnék, hogy én szeretek "utoljára", hogy kilépnék. Ahol nem kapom vissza azt a melegséget, amit adok, ott nem érzem magam biztonságban. Pontosan emiatt a kínzó érzés miatt szokott ilyenkor rámtörni az érzelmi létbizonytalanság érzése és ilyenkor menekülőre fogom inkább.
2019. dec. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Hatalmas baromság ez az "egyik fél mindig jobban ragaszkodik". Egy kapcsolatomban sem volt soha ilyen. Ha bárkinél azt érezném, hogy egyikőnk jobban szereti a másikat azonnal kilépnék, egy jó kapcsolatban nincs ilyen.

DE azt sem árt felmérni magadban, hogy nem-e neked vannak irreális igényeid és elképzeléseid egy kapcsolatról. Ha mondjuk te 0-24-ben a párod nyakán lógnál és megsértődsz ha 10 percig nem ír vissza akkor nem arról van szó, hogy ő kevésbé szeret vagy kevésbé ragaszkodik, hanem neked vannak olyan elvárásaid amik teljesíthetetlenek. Attól, hogy valaki nem akar 0-24-ben a párján lógni egyáltalán nem szereti kevésbé.

2019. dec. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk én voltam ragaszkodóbb fél, 1 hete kidobott a barátom azzal az indokkal, hogy neki sok vagyok, megfojtom a szeretetemmel és már kb. 2 hónapja kiszeretett belőlem, csak félt kidobni.

Irreális igényeim nem voltak, mindkettőnknek volt külön hobbija-énidője, szimplán ölelésre, bújásra, puszilgatásra vágytam sokat, ő meg nem volt ilyen típus.


Kérdező, tudom milyen. Én egy évig voltam kapcsolatban így, és végig bizonytalan voltam. Tudtam, hogy sokkal jobban szeretem őt, mint ő engem, csak az érzelmek elnyomták a józan eszem és a végtelenségig vele maradtam volna. Utólag belegondolva, jót tett, hogy szakított. Így van esélyem kifogni valakit, akinek nem sok a szeretetéhségem. :) Persze szenvedek rettentően, mindennél jobban szerettem őt, ő meg kvázi "szabadnak" érzi magát a szakítás óta, de az idő majd segít.

20L

2019. dec. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1...de jo neked, hogy ilyen eros vagy. En meg addog maradok amíg lehet, pedig szenvedek.. Elhatarozom, hogy vege es amikor a másik egyetert, akkor bepanikolok es próbálom visszacsinalni..
2020. febr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!