Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiknek már agyára ment a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek már agyára ment a partnerük a bezártságtól hogyan jöttek ki belőle?

Figyelt kérdés
Azokat kérdezem, akik így a bezártság mellett(nem nagyon lehet utazni, programokat tervezni, bulizni, home office) a korona vírus miatt megelégelték már a párjukat, mert sok volt az összezártság. Hogyan jöttetek ki belőle? Próbálok többet hazajárni a szüleimhez, hogy meg legyen a távolság, mert nagyon kezd elharapódzni a dolog kettőnk között. Mindez azért, mert 0-24 itthon vagyunk de mégsincs annyira minőségi idő egyrészt, mert nehezebb normális programokat tervezni a vírus miatt, másrészt sok a dolga a páromnak (eddig nekem volt sok). Nehezen találom így az egyensúlyt, miközben persze élvezem, hogy minél több időt tölthetünk együtt. De kezdek rájönni, hogy inkább legyen kevesebb együtt töltött idő, de az minőségi, mint sok de az nem minősíthető jónak és kielégítőnek. Hogyan kezeltétek ezt? Mit javasoltok? Tanácstalan vagyok és kezdem azt érezni, hogy lassan feladom, hamarabb szólok mindenért, hamarabb zavarnak a dolgok, sok minden az agyamra megy. 23l

2020. nov. 4. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy van velunk is, ha van eleg hely probaljatok a lakas kulonbozo reszein felverni a bazist aznapra. Illetve ha mindketten otthon dolgoztok, napkozben figyeljetek arra h ne zavarjatok sokat egymast csak azert mert otthon van. Nekunk ez segitett a legjobban. Illetve amikor neha neha elmegyunk masokkal talizni az is sokat segit.
2020. nov. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is annyi idős vagyok mint te, van egy 3 éves kapcsolatom és március óta mi is home officeban dolgozunk mindketten.

Mi alapjáraton egy 45 nm-es lakásban lakunk, ő dolgozik a galériás hálóban, én pedig a nappaliban.

Amikor dolgozunk, nem zavarjuk a másikat semmivel, max ha véletlen összetalálkozunk (egyszerre van szünet) akkor adunk 1 puszit, váltunk 2 mondatot és kész. Munkaidő után van, hogy ő ledől aludni 1 órára, van hogy nézünk valami sorozatot, van, hogy ő a másik szobában zenét hallgat én pedig filmet nézek. Próbálunk a lakásban is sok külön teret adni egymásnak, tuti meg is őrülnék, ha minden szabad percemet vele tölteném, pedig mindennél jobban szeretem.


Aztán az otthonléten kívül heti rendszerességgel járunk el külön programokra, legyen szó kollégákról, vagy ő elmegy koncertre én meg a lányokkal vmerre (mostmár ez is bukó, köszönjük a szórakozóhelyek bezárását...), aztán van olyan is, hogy közös barátokkal megyünk valamerre. De ott se egymás seggében lógunk, sőt, sokszor órákig beszélgetünk másokkal külön-külön.

Próbálunk minőségi időt is tölteni minimum heti 1x hétvégén, ilyenkor vagy kajálni megyünk el valamerre, vagy főzünk egy kiadósat, vagy mozizunk, ha jó idő van akkor sétálunk.


Mi megtaláltuk az egyensúlyt, eleinte kva nehéz volt mert mindkettőnknek új volt a szitu, de most jól megvagyunk. Minden nap beszélgetünk, de el is vonulunk kicsit a saját dolgainkat csinálni és ez így van rendjén. Szex is megvan, jól is érezzük magunkat egymással és sosincs hiszti abból, ha külön programot csinálunk.

2020. nov. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jó olvasni ezeket a válaszokat! :)
2020. nov. 5. 21:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Nalunk ugyanez.

Mi is bevezettuk a heti 2-3 kulon toltott estet, es igyekszunk masokkal is lehetoseg szerint programot szervezni, mert ez igy mar nem allapot.


En otthon es az irodaban is dolgozhatok, es pont ezert kezdtem mostanaban gyakrabban bejarni...

2021. ápr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!