Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire normális, hogy egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy egész nap zaklat a feleségem?

Figyelt kérdés
Két hónapja született a babánk, de azóta minden nap óránként képeket küldözget nekem róla, ami nem is lenne baj, viszont folyton fel is hív... Én dolgozom, ő meg ilyenekkel hívogat, hogy éppen milyen cukin nézett egy játékra, vagy milyen jót aludt. Ez mennyire normális friss szülőknél? Már lenémítottam a telefonomat, de akkor meg megsértődik, ha nem veszem fel.
2020. nov. 4. 11:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy nagyon örülsz, ha néha ír vagy hív, de sokszor megzavar a munkában. Inkább, amikor hazaérsz akkor mutassa meg és mesélje el neked.
2020. nov. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Javasold neki hogy lépjen be valami baba mama csoportba ahol ilyen típusú nők vannak mint ő
2020. nov. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
37%

😂😂😂😂😂 már ne is haragudj de 😂🤣🤣🤣🤣

Na szóval: igen normális. Én téged nem értelek. Nekem a ferjem eleinte maga jelentkezett, ha óránként nem kapott egy üzenetet vagy képet, hogy “Jajj minden rendben van e küldjél már egy képet”. 🤷🏼‍♀️ Bennem fel sem merült, hogy egy újdonsült apának zaklatás lehet, ha valaki a saját újszülött gyerekerol kuld neki képet. Most komolyan. Majd alábbhagy. De azért en nem említenem ezt meg a felesegednek, mert lehet oltári balhé lenne belőle miért is nem érdekel téged a saját gyereked. Nem, az észérvek nem fognak hatni.

2020. nov. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%

#3 függ attól is mit dolgozik az apuka.

Az enyémnek sem fért bele, hogy óránként csacsogjunk. Képeket is, ha küldtem nem mindig tudta egyből megnézni.

Amikor megfelelő volt neki, hogy beszélgessünk, felhívott ő.

2020. nov. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%
Hat harmas... Bennem meg a sajat ferjem kapcsan felmerul. Pl az o munkahelyen egyaltalan nem nezik jo szemmel ha egesz nap Messengeren vagy a telefonon log. En mindent feltoltottem egy privat instara es mikor volt ideje vsgy szünete megnezte. Ettol meg ugyanugy szereti a gyerekeinket es en is ugyanugy elmondok neki mindent de szerintem meg igenis nemnormalis ha valaki nem birja magat elfoglalni a gyerekkel es egesz nap a ferjet szekalja. Nyugodtan pontozzatok le de nekem sosem jutott eszembe ezt csinalni.
2020. nov. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%
Nem mondanam normalisnak, de minden hazassag/kapcsolat mas. Az en ferjemnek egy sms re valaszolnia sincs sokszor ideje, mar olyan is volt, hogy itthon vette eszre, hogy delutan irtam valamit. Ha valami nagyon fontos van felhivjuk egymast. Lehet 1x 2x kuldok majd neki kepet, de en ezt nem csinalnam, mert nagy ertelme ugy sincs. Ha hazajon ugyis megbeszeljuk a napunkat, ez nalunk a szokas,amit szules utan is probalunk majd tartani...
2020. nov. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
35%

3 vagyok. Sehol nem írtam, hogy mindenkinek olyan a munkája, hogy azonnal meg tudja nézni. De azért ti is érzitek, hogy a “zaklat a gyerekünkkel” és a megnézte amikor épp ráér között van egy naaaagy szakadék.

Továbbá en csak a mi példánkat írtam le. Ami a lényege a mondanivalómnak, ami nyilván nem ment át: bennem fel sem mert, hogy valaki zaklatásnak veheti, ha képeket kap a gyerekről.

2020. nov. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%
Jajj ez ugyan az a troll aki tegnap is írt. Írónak hiszi magát és itt éli ki a perverz hajlamait
2020. nov. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%

8-as Szerintem is ugyanaz. Beteg szegény.

Kérdező! Próbáld finoman jelezni a feleségednek a problémát. Valószínűleg még dúlnak benne a hormonok, de ez azért tényleg sok.

2020. nov. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
67%

Azért óránként legalább egyszer kétszer csipog a telefon az elég idegesítő tud lenni. A férjem programozó, ha éppen benne van egy kódolásban akkor nagyon tudja frusztrálni ha megzavarják. Plusz én se tudom elképzelni, hogy dolgozok és folyamatosan pittyeg a telefonom, vagy csörög, mert a férjem küld valamit, vagy megakarja beszélni, hogy a gyerek éppen mit csinált. Sajnos azokról a pillanatokról ott abban a percben lemaradtunk, de ha haza ér, akkor megmutatom neki, megbeszéljük kinek milyen volt a napja, és a gyerekekkel tölti az idejét, hogy ne csak képernyőről lássa őket.

Engem nagyon tudna zavarni, és őt is. Én ilyet nem csinálok. Volt olyan, hogy valamit átküldtem neki, de hogy folyamatosan küldözgessek...

Plusz bennem felmerül a kérdés, hogy hogy van erre ideje. Szoptatás, baba, háztartás és egyebek mellett?

2020. nov. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!