Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők,lányok ti tolerálnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők,lányok ti tolerálnátok ha a párotok külföldre járna vadászni?Vagy mennétek vele inkább?

Figyelt kérdés

2020. nov. 4. 15:26
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
67%

A vadászatot semmilyen módon nem tudom támogatni és elfogadni.

23/L

2020. nov. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tolerálod, akkor is megy.

Legfeljebb te is mész.

Másfele.

Ha vadászni akarsz, ahhoz kellenek a vizsgák, engedélyek,

sok pénzt.

Aki meg akarja változtatni a másik életét, korlátozni

akarja a szokásait, hobbiját, az jobb, ha hozzá se kezd

a kapcsolathoz.

2020. nov. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
55%
Eleve a vadászat, a védtelen állatok halomra gyilkolása hobbiból egy undorító szokás. Nem sport, hanem egyszerű szadizmus. Betiltanám a hoibbivadászatot. Gondolsz arra, amikor a kedves párod hobbiból rosszul talál egy egy szerencsétlen állatot, aki golyóval a beleiben döglődik napokig csak azért, hogy a párod elélvezzen a durranás hangjától? Ennél nincs undorítóbb.
2020. nov. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
69%

1-esnek.

A vadászatra szükség van. A természetes szelekciót segíti.

Annál is inkább szükség van rá, mert a civilizáció

kiszorította több vad természetes "ellenségét", vagyis

azokat az állatokat, melyek a silányabb példányokat

szelektálták, levadászták és abból táplálkoztak.


Ostobaság, műveletlenség a holmi a nyünyükézés, "ne bántsd az zőzikét, szarvasocskát, meg nyuszikát".

A túlszaporodsá ugyanolyan veszélyes, mint a végzetes ritkítás.


Ez a szakma.

2020. nov. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
78%
Nem mennék vele, mert semmilyen szinten nem vonz a vadászat. Viszont a kérdésedből azt veszem ki, hogy nem a vadászat a bajod hanem az, hogy nélküled megy külföldre. Nekem azzal meg semmi bajom ha nélkülem megy a párom külföldre, szokott menni fesztiválra a haverjaival például vagy haza a családjához pár hétre (többezer km táv). Én is szoktam a barátaimat látogatni vagy épp meleg éghajlatú helyeket túrázni amit ő nem szeret. Nem vagyunk összenőve, együtt is utazunk eleget, nem sajnáljuk egymástól ezeket a dolgokat.
2020. nov. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
83%
#4: de a hobbivadászok nem vadgazdálkodók, ezt nagyon ne felejtsük el. Nekik eleve mások a szempontjaik a célpontjaik kiválasztásánál.
2020. nov. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
78%

Nem tolerálom a hobbivadászatot, nem érdekel hol csinálja melyik országban.

26N

2020. nov. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Én már nem tolerálok semmit, bocs :D
2020. nov. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
89%

#4

Ez hogy jön ide? Aki hivatásos vadgazdálkodó vadász, az nem külföldi vadásztúrákra jár szórakozásból.

Van ilyen vadgazdálkodó ismerősöm, semmi bajom vele. Akinek viszont az a hétvégi szórakozás, hogy állatokat lő halomra, annak még a haverja se akarok lenni, nem hogy a párja.....

2020. nov. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
28%

Ennyi kamu választ. Hát persze, megismerkednél álmaid pasijával, együtt vagytok hónapok óta, aztán kiderül róla, hogy néha vadászik. Igeeeeen, biztos szakítanál vele csak emiatt.


Aztán a valóságban mindenhol azt látni, hogy nem csak vadászokkal, hanem sokkal szarabb alakokkal is vannak nők ugyanúgy. De tudom, a gyk.hu más, mint a valóság.

2020. nov. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!