Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket tolerálnátok jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket tolerálnátok jobban egy kapcsolatban: az alkoholiznust vagy a megcsalást, ha mindenképp valasztani kell?

Figyelt kérdés
Barátnőimmel beszélgettünk erről, szerintük a megcsalás nagyobb bűn, szerintem meg az alkoholizmus. Előbbit megbocsájtanám, utóbbival nem bírnék együtt élni. Alkoholizmus alatt èrtem azt, mikor valaki naponta ragaszkodik bizonyos mennyiségű alkoholhoz, nem a hétvégi buliban való ivást. Megcsalás alatt nem álladó harmadikat, hanem egyszeri szexpartnert értek.

2020. szept. 13. 09:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholizmust
2020. szept. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően egyiket se turnem. De ha mindenképp választani kellene inkább csapjon meg. Ezt úgy mondom hogy mindkettőben volt már részem. Azért mert a megcsalas EGYSZER fáj. Az alkoholizmus viszont tönkre teszi a mindennapokat is. Megcsal, fáj, vége van, tulteszed magad rajta. A folyamatos ivás viszont folyamatos vitát generál és úgy érzed megfulladsz a kapcsolatban.
2020. szept. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére egyiket sem kell tolerálni, nem olyan világban élünk, hogy belekényszerüljünk egy kapcsolatba.
2020. szept. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy hülye kérdés.


A megcsalás lényegében egy hátba szúrás és elárulás. Főleg, ha szerelmes vagy és szereted a másikat akkor nem mondanád, hogy csak úgy egyszerűen megbocsátanád. Ez általában elég nagy csalódás és nyomot hagy az emberben.


Az alkoholizmus meg egy olyan dolog ami tönkreteszi mindkettőtök mindennapjait.


Én nem tolerálnám egyiket sem.

2020. szept. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Exemet azért hagytam ott, mert a napi 1 doboz sör mellett (ez bőven belefér) elkezdett whiskyzni és vodkázni is. Nem volt seggrészeg tőle soha, de nekem ez sok. Ezt leszámítva semmi gond nem volt, nemi életünkre sem volt negatív hatással. Erre mondtam, hogy még a megcsalást sokkal jobban viselnèm. Barátnőim szerint hülyeséget tettem a szakítással.
2020. szept. 13. 10:01
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg egyéntől függ, hogy kinek mi fér bele egy kapcsolatba.Te ezt a szintű ivászatot már nem tudtad a párodnak tolerálni ennyi,ez a te döntésed.Ezért senkinek nem szabad pálcát törni a fejed felett, még a barátnőidnek sem. Ezért írtam fentebb, hogy mindenkinek más az igerküszöbe.


Kérdésedre válaszolva én személy szerint egyiket sem tolerálnám, mindkettőben volt már részem, repetát pedig köszönöm, nem kérek egyikből sem.


23N

2020. szept. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én a megcsalást tudom/tudnám tolerálni. Az alkoholizmust nem. A szextől nem lesz beteg senki az alkoholtol viszont igen.

És nmtudom furán hangzik, de x év házasság után már jobban örülnék annak ha megcsalna mint ha tönkre teszi magát egy életre.

2020. szept. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
És ha hazavisz neked egy jó kis nemi betegséget?
2020. szept. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Akkor szépen elmegyünk közösen nőgyógyászhoz és kikezeltetjük.
2020. szept. 13. 11:09
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
De romantikus....sok sikert a herpesz, hpv kikezeléséhez.
2020. szept. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!