Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a pasim, de úgy érzem, nem elég sikeres. Szóvá lehet ezt tenni?

Figyelt kérdés
Nem szeretném megbántani.

2020. nov. 4. 17:42
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
19: nem élünk együtt, külön kasszán is vagyunk. 20: és abból a 250-ből fizetsz lakáshitelt, fundamentát, gyerektartást?
2020. nov. 5. 08:26
 22/25 anonim ***** válasza:

Én vagyok aki valamivel többet keres és 150-et rak félre: én is fizetek fundamentát, az havi 20. Fizetek lakáshitelt én is BP-n. Gyerektartás valóban jó nagy pluszköltség.

Ennek ellenére érdemes lenne átnéznie, hogy pl kajára mi megy el, mert iszonyat pénzek tudnak kifolyni, én is csak akkor realizáltam, amikor elkeztem egy hónapig minden költésem felírni.

A párod céljai nem irreálisak, de nem holnap fognak megvalósulni. Ahhoz kéne spóroljon és okosan befektessen, hogy a pénze dolgozzon helyette a háttérben. Te tudod milyen a pénzköltési kultúrája, érdemes lenne ilyen irányba terelni őt. Tanuljon akár Youtube-on egy kis pénzkezelési technikát, rengeteg jó csatorna van erre.

De egyhelyben sóhajtozni nem fogja előre vinni.

2020. nov. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
69%

400-ból nem tud félretenni?

Van aki 200 alatt keres, hitel, gyerektartás,kaja,lakás,kocsit tart fent ennyiből, egyedül... (a többség)

2020. nov. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem, csak egyszerűen hagyd ott. Hidd el, nem a pénze a probléma, mert nagyon is jól keres. Viszont fejben nincs a toppon, a folyamatosa 2 oldalú elégedetlenkedés pedig megöli a kapcsolatot így is úgy is...
2020. nov. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
22: nem iszik, nem dohányzik, a hűtőjében abszolút természetes dolgok vannak. nem azt látom hogy lazacot eszik kaviárral. Talán csak a könyvekre költ, de nem hinném, hogy az havi 8-10 ezernél több lenne és akkor talán sokat is mondtam.
2020. nov. 5. 17:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!