Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt élő párok, ti mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élő párok, ti mennyit telefonoztok amikor otthon vagytok? Barátom úgy érzem túl sokat, szerinte meg nem.

Figyelt kérdés

Mindketten 8 órás munkarendben dolgozunk, ugyanakkor érünk haza. Alapjáraton nem gyártósor mellett, sima irodai munkánk van, bent is tudunk telefonozni ha akarunk. Ő is szokott, én is néha.

Ennek ellenére ha hazaér miután beszéltünk pár mondatot rögtön lefekszik a nappaliba és 1-másfél órát telózik. Nem fb-ot görget, hanem politikáról olvas, videókat, podcasteket néz, híreket olvas, zenét hallgat.

Ez a másfél óra után szoktunk általában egymással foglalkozni, ez többnyire főzés vagy filmezés.

Reggel is kb. első dolga átgörgetni a híreket miután adott puszit, este is még elalvás előtt nyomkodja.

Szerintem sok. De én nagyon nem vagyok telefonos típus...


2020. nov. 5. 09:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem sok másfél óra énidőnek, nekünk ennél több is kell, egész nap emberek között vagyunk, jó egy kicsit leereszteni mielőtt újra valakire figyelnie kell az embernek. Mi mondjuk ezeket nem telefonról csináljuk, hanem saját laptopról, vagy én néha olvasok inkább, de utána van még vagy 5-6 óránk lefekvésig, szóval nem sajnáljuk egymástól ezt a kis énidőt.

Ha te onnan meríted az energiád, hogy másokkal vagy akkor tényleg a büdös életben nem fogod megérteni, hogy az emberek nagy részét ez lemeríti, de nem kell megértened, csak el kell fogadnod. Foglald el magad, hívd fel egy barátnődet, csinálj magaddal valamit.

2020. nov. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem sem sok, nekem ennél több kell.

A kérdező nézőpontjából írtam a sokat, mert ő társasági pillangó.

9es voltam

2020. nov. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen más munkában lenni mint otthon. Munkában csak egy asztalnál ülsz, vannak mások körülötted, van egy nyomás rajtad. Még akkor is, ha nem megszakadós helyen dolgozol. Otthon meg lehet teljesen lazulni.

Szerintem nem sok ennyi idő. Pláne, hogy szólt előre.

2020. nov. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit akarsz csinálni minden nap hogy ennyit nem bírsz ki "nélküle"?


Mi az itthon töltött időnk legnagyobb részét valamilyen képernyő előtt töltjük, beszélgetni közben is tudunk, szexelni utána, enni én csak sorozat nézés közben vagyok hajlandó - így 2 az 1ben letudom, a házimunka közben sem vagyunk egymás seggében... mert minek?

Mégis mit akarsz?

2020. nov. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis cseszegeted a pasid, mert nem vagy képes az önálló életre... Neked se párkapcsolat kell, hanem egy kutya.
2020. nov. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!