Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha úgy érzem sok vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy érzem sok vagyok és "megfojtom" a szeretetemmel, akkor hátráljak meg kicsit? Nem akarom elűzni.

Figyelt kérdés

Kérlek ne kezdjetek azzal jönni, hogy majd találni fogok hozzám hasonlót. Tényleg extrém módon igényem van a törődésre, a mostani párom is egy nagyon kedves bújós férfi, de ez még neki is sok. :D 3 éve vagyunk együtt és sok veszekedésünk abból indult ki, hogy behisztiztem, ha csak 1 órát mással foglalkozott (zenehallgatás stb).

Erről szerencsére leszoktam, sok dologban változtam, de ígyis elég pióca tudok lenni. Én szeretek 0-24 egymás s*ggében lenni, nekem nincs időm én-időre, nekem nem kell privátszféra, én akkor töltődök fel, ha mástól kapok figyelmet.

Ezek negatív dolgok tudom, és higyjétek el a változáson dolgozok folyamatosan.


Itt a kérdésem arra irányul, hogyan viselkedjek? Nem akarok játszmázni, nem akarom őt "bosszúból" leszarni meg ilyesmi, felnőttek vagyunk. De szeretnék kicsit visszavenni, nehogy besokalljon végleg tőlem.

Együtt lakunk amúgy.


Köszi előre is


2020. nov. 5. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne rajta akarj kísérletezni, dolgozz magadon. Kezdj el sportolni, találj magadnak valami hobbit, kézműves elfoglaltságot, csinálj programot a barátnőiddel. Ha 1-2 órára magára hagyod, akkor neki pont ennyi ideje van a saját dolgaival foglalkozni.
2020. nov. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hű. Jó hogy ezt felismerted. A barátod nem a tulajdonod akinek kötelező nonstop veled lenni. Jó amit az első válaszoló írt. Legyen egy hobbid pl ami leköt, vagy menjetek egymás nélkül bevásárolni.
2020. nov. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én màr lelőttelek volna.

Esküszöm. Pedig nő vagyok de ettől rosszul lennék. Örülj hogy eddig is eltűrt, nem sok ilyet fogsz talàlni

2020. nov. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 oké, jobban érzed magad hogy ezt kiírtad? mert semmiféle hasznos dolgot nem mondtál, a kérdésem pedig erre irányult.
2020. nov. 6. 09:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Hàt... Ha nem tudod leszűrni ebből a hasznos részt akkor más baj is van.


Igen, hàtrálj nagyon.

Mert ha elhagy nehezen fogsz találni mégegy ilyen birka türelmű balekot aki akàr 1 hónapig is elviseli hogy levakarhatatlan vagy.

2020. nov. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A kérdésemben érthetően kifejtettem, hogy rengeteget javultam és változtam a 3 év során, anno kivertem a hisztit olyan dolgok miatt amiket mai fejjel már én is nevetségesnek tartok, tehát pontosan tisztában vagyok azzal, hogy milyen "levakarhatatlan" vagyok és ezen folyamatosan javítok is.

Ettől függetlenül, mivel konkrétan ugyanazt írtad le amivel én is tisztában vagyok, ezáltal semmi hasznosat nem tudtál nyújtani (lehet nálad van a baj), még a stílusod is olyan mint valami proli suttyónak, pedig állításod szerint nő vagy :D

Lehet ám normális hangvételű válaszokat is írni, akkor talán te is megfelelően kezelnéd az oldalt, de ha csak a szúrkálódás a cél akkor menj már máshova, mert erre totál nem vagyok kíváncsi.

köszi

2020. nov. 6. 10:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Képzeld magad a helyébe és úgy kérdezd meg magadtól: "Szükségem van-e nekem arra, hogy Mari feszt a nyakamban lógjon, vagy jó lenne néha kicsit levegőhöz jutnom?" És akkor lazítani fogsz a szorításon önkéntelenül szerintem, ami jót fog tenni.
2020. nov. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!