Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl sok voltam a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok voltam a barátomnak és elhagyott, megfojtottam a szeretetemmel?

Figyelt kérdés
Később még megbánhatja szerintetek?
2011. jún. 13. 16:22
1 2
 1/16 tsz-tag ***** válasza:
49%
hát ha megfojtottad akkor semmit sem bán már meg....
2011. jún. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
lehet,de az is lehet,hogy most egy olyan időszakot fog élni,ahol olyan lányok társaságát fogja keresni,akik kicsit lesz@rják.
2011. jún. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Miért azt mondta h túl sok neki a törődésed?


Honnan tudod, vagy honnan veszed, hogy ez volt a baja?


És ha ezt mondta h ez a baja, biztos vagy benne, hogy nem hazudott?


A férfiak szeretnek néha úgy szakítani , hogy "azt mondják szeretlek de...."

2011. jún. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A legjobb barátnőmnek mondta ezt ... és utána nekem.
2011. jún. 13. 16:30
 5/16 anonim ***** válasza:
Túlzott szeretet én sem bírom. Néha már szó szerint menekülök előle, de szerencsére sikerült leállítani, és visszafogta magát. Szeretem a szeretget, de amikor már minden lépésnél ölelés meg stb... az már sok.
2011. jún. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Neki az volt a baja hogy soha senki nem becsülte meg őt... itt voltam én, lehet hogy sok voltam neki, de életem végéig hűséges maradtam volna hozzá.
2011. jún. 13. 16:36
 7/16 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló volt, folyton együtt voltunk, másra nem is volt időm. Szakítás előtt pár napig nem találkoztunk, így jólesett ez a kis egyedüllét (főleg, hogy tudtam tudat alatt, hogy van kihez visszamenni), viszont miután szakítottunk iszonyat rossz lett. Nagyon hamar megbántam, de mikor együtt voltunk néha inkább egyedül akartam lenni.

Most úgy érzem, bármit megadnék, hogy visszacsináljam. :S

2011. jún. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mi nem voltunk állandóan együtt, csak heti 1x találkoztunk pár órára, aztán a hétvégét együtt töltöttük. Neki az volt a sok hogy puszilgattam, ölelgettem, simogattam őt állandóan és a napi msn-ezés is úgymond "kötelező" volt, illetve elvártam. Mindig vártam őt msn-re :/
2011. jún. 13. 17:01
 9/16 anonim válasza:
Hány évesek vagytok? Márcsak azért mert írtad, hogy életed végéig hűséges lettél volna. De egy időután tényleg fusztráló tud lenni a folytonos szeretgetés, mégha keveset is vagytok együtt. Lehet, hogy csak egy kis tér kell neki és megint megpróbálhatjátok. Ez csak rajta áll.
2011. jún. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
22 évesek vagyunk :/
2011. jún. 13. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!