Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinte megfojtom őt a szeretetemmel és mert érdekel mivan vele?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel pár hónapja vagyok együtt. Neki nincsen érintős telefonja. Csak egy pici gombos van amin hívni tud. Nincsen neki facebookja,instagrammja,se semmilye. Laptopja sincsen neki, a testvére gépét használja ha nagyon muszáj. Azt mondta nem akar magának telefont tabot vagy gépet. Én viszont sokszor nem érem el őt. A gombos telefonját is alig hordja magánál. Őt szinte lehetetlen elérni, ha neki valami fontos dolga van akkor hív másokat,de őt nem lehet,nem hordja magánál a készülékét. Tudom,hogy ez fura,de engem nem zavart eddig.. Most viszont,hogy együtt vagyunk már sajnos igen. Nem lehet vele sok mindent csinálni. Nem tudunk moziba menni,nem néz filmeket. Csak könyveket olvas. Ez alapján azt hihetnétek,hogy az őskorban él. Pedig nem. Az öltözködési stílusa nagyon jó,modern vagány, márkás ruhákba jár. Nagyon társasági ember rengeteg haverja barátja van neki. Még bulizni is szokott menni. De mégis különc. Ha nem vagyunk együtt nem is tudok vele semmit beszéln. Ha történne vele valami akkor sem érem el. Meg van hogy 2 napig nem látom és nem tudom mitcsinál,milyen napja volt stb. Kértem,hogy legyen mindig nála a telefon,de azt mondja semmi életbe vágó nem lehet,ha találkozunk akkor minent megbeszélünk. Találkozni is ezért úgy szoktunk,hogy személyesen előre dumálunk meg minent.

Most nem láttam őt hoszabb ideig.5nap és alig beszéltünk. Amikor én próbáltam keresni nem vette fel..aztán persze később visszahívott. Igaz csak egyszer,de egyiknap semmit nem beszéltünk. Hívtam írtam neki smst de csak másnap délután keresett telón. Szerintetek ez így normális? Csak mert ő azt mondta nekem,hogy kezdem őt "megfojtani" a viselkedésemmel. Túl reagálom tényleg?


2018. ápr. 25. 13:59
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Amúgy 2 naponta látom őt és igen most legutóbb túlórája volt későn ért haza meg tault is most voltak a vizsgái. És az 5nap alatt alig kommunikált velem.
2018. ápr. 25. 14:02
 2/13 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem hagyd a fenébe a csajt. Számára az is rendben van, ha nem lennél neki.

Akit szeretünk, azt keressük, amikor van időnk.

Neki nincs igénye társra. Ő egy ilyen személyiség, hogy magánakvaló. Nem vagytok egymáshoz illők.

2018. ápr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Amikor amúgy meg együtt vagyunk akkor folyton pörögnie kell. Nem szeret kajálni. Utoljára fagyizni voltunk közben sétáltunk,de amikor étteremben voltunk akkor gyors befalt mindent és már menni akart,hogy csináljunk valamit. Jó mondjuk ez a kisebbik baj..igazából csak a telefonos dolog zavar.
2018. ápr. 25. 14:04
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ez cseppet sem normális. Legalább is nekem nem az. Ilyen kapcsolat nem kéne. Ha valaki szereti a másikat minél többet szeretne vele beszélni.
2018. ápr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Épp ez az,hogy keres engem. De amikor én szeretném akkor sokszor nem elérhető. Pl tegnap és ma is ő hívott, teljesen felvolt dobva,nagyon szereti ha mesélek neki mindig tök érdeklödő és kíváncsi rám.
2018. ápr. 25. 14:06
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem csak olyan típus, hogy nem igényli a mindennapos kommunikációt, akkor se, ha szerelmes. Én is pont ilyen vagyok, szóval tökéletesen meg tudom érteni. Ha ennél többre vágysz, akkor ülj le vele és alaposan bezséljétek át, de sanszos, hogy mindketten jobban jártok, ha olyan embert kerestek magatok mellé, akivel megegyeznek az igényeitek ezen a téren.
2018. ápr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát ja amúgy. Én többet beszélnék vele de neki napi 1 hívás elég vagy ugye volt,hogy 2 napig nem beszéltünk. Amikor meg telefonálunk akkor kb 35-40percet,kérdez egy csomó mindent mesél ő is és másnap már tali van. Csak hát néha ha nem jön ez össze vagy nem érem el akkor mérges vagyok hiába hívom 100x ő majda nap vége felé felhív. Sokszor még dolgozi azt mondja nem viszi a telefonját a melóba vagy ilyesmi. Különben nem rosszindulatú ő. Nem akar megbántani. Nem tudatosan csinálja. Mégis rossz így
2018. ápr. 25. 14:10
 8/13 A kérdező kommentje:
Hú telefonon nem szeret beszélgetni. Ezért is kérdez inkább engem.. Azt mondta azért sincsen neki jobb telója,mert minek azt is utálja ami van. Ő mindent személyesen akar inkább.
2018. ápr. 25. 14:12
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Ő ilyen. Vagy elfogadod így, vagy keresel mást.
2018. ápr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%
Nekem ebben a történetben az a legfurább, hogy te alig éred el őt, így csak nagyjából akkor tudtok beszélni, amikor ő akarja. Valamiért nagyon nem szeretné, hogy ellenőrizhető legyen.
2018. ápr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!