Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom hazudott. Azt mondta hogy előttem volt egy barátnője akivel lefeküdtek, de ma bevallotta hogy ez nem igaz. Mert szégyellte hogy 33 evesen szűz. Szakítsak?

Figyelt kérdés
2020. nov. 5. 13:02
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
91%

"én nem állok össze akárkivel, nekem okos kedves csinos nő felelne meg csak."


Nem hiszem, hogy ennyire el lehetne keseredve egy nő, hogy veled leálljon, még a leginkább ratyibb nők sem.

2020. nov. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
11%
Az, aki egy ilyen kérdést büszkén feltesz, az egy hulladék ember. Ennyi alapján vársz választ másoktól? Ez az egyetlen lényeges információ te számodra?
2020. nov. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
69%
Bandi típukusan az a pasi, aki szerint minden nő pénzéhes ribi. :)
2020. nov. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
85%

szegény bandi, jól kib*szott vele az élet, se nem okos, se nem szép

[link]

2020. nov. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez érthető.

Én inkább örülnék, hogy elmondta. Hazudott, amikor még nem volt biztos a kapcsolatotokban, de most már bízik benned és szerette volna elmondani.

Én inkább ennek örülnék.

Hidd el hogy a randizós, ismerkedős fázisban nem sok ember mondaná ezt el.

Nyilván nem akart ebben hazudni,de nem akarja megosztani akárkivel ezt az infót.

2020. nov. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Hasonlóan képzeltem el én is, bár nekem “csak” a farkát küldte el 😂 abból meg nehéz volt következtetni
2020. nov. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
22%

Milyen remek életetek lehet hogy állítólag a nagyon rossz életű Bandika fotóit mutogatjátok egymásnak.


Irigylésre méltó :))

2020. nov. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
0%
Nem valami szép dolog, lányok, hogy gúnyoljátok ezt a Bandit, meg a képeit küldözgetitek egymásnak és röhögtök rajta.
2020. nov. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%
bajok vannak nállad az emeleten az a baj
2020. nov. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
80%

én szakítanék .

Megszabadítod őt egy hisztis pistátol aki mindenen kiakad

2020. nov. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!