Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szűz voltam. Lefeküdtem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz voltam. Lefeküdtem a barátommal és nemjött meg 2-3 hete. Ez alapa, hogy kimarad 1 menszesz?

Figyelt kérdés
Segítsetek létszi !! Védekeztünk.
2011. nov. 19. 11:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocs lemaradt ( 17 / L )
2011. nov. 19. 11:42
 2/8 anonim ***** válasza:
védekeztetek?
2011. nov. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

benne van a magyarázatba hogy védekeztek

:D

2011. nov. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

NEM normális, hogy kimarad, de elöfordul, hogy késik.

Nem irod, hogy mikor kellett volna megjönnie, meg azt sem, hogy milyen módszerrel védekeztetek.

Ha normális módszert használtatok, akkor nem valószinül, hogy terhes lettél.

2011. nov. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "alapa"?
2011. nov. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Óvszerrel védekeztünk

7-én kellett volna megjönni-e és november 1-én feküdtünk le.

2011. nov. 19. 11:51
 7/8 A kérdező kommentje:

*Alap

XD bocs siettem...

2011. nov. 19. 11:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagy esély nincs a terhességre, ha nem szakadt ki az óvszer, illletve, ha végig rajta volt, nemcsak a végén.

De biztonságnak csinálj tesztet. Ha véletlen mégis pozitiv lenne, akkor meg sürgösen menj nögyógyászhoz.

2011. nov. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!