Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom gyereket szeretne ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom gyereket szeretne , de én még nem érzem , hogy készen állnék rá...Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha nem egyezek bele , elhagy (ebben biztos vagyok , nem csak fenyegetőzik ) .Próbáltam leülni és megbeszélni vele ezt , de semmit nem változott a véleménye. Nagyon szeretem őt és nem akarom elveszíteni , de nem értem , hogy miért viselkedik így ,hiszen ő is még egyetemre jár , mindaketten csak 20 évesek vagyunk és még eljegyzés sem volt. Nem tudnám mással elképzelni az életem és azt sem tudom elképzelni , hogy bárkit is újra megszeressek aki nem ő . :(

2020. nov. 6. 13:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Ha a 20 éves pasid vesz egy lakást, kocsit, és van minimum havi 400 STABIL jövedelme, akkor hajrá! >:)
2020. nov. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%
Megmondod neki, hogy te még ezt nem akarod. Nem kényszeríthet rá, viszont neked is el kell fogadnod, hogyha emiatt elhagy. Muszájból viszont, csak azért, hogy megtartsd semmiképp ne szülj. Életre szóló döntés. Nekem nem valami szimpatikus, hogy ilyennel zsarol, pláne ilyen fiatalon. Ha az én párom csinálná ezt, lehet én hagynám ott.
2020. nov. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%

Egy toxikus kapcsolat kezdete.


"Ha nem szülsz, ott hagylak!!!! Kit érdekelsz te, csak gyerek legyen!" Lefordítottam. Nem hangzik valami jól.

2020. nov. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
98%

Magàhoz akar kötni.

Ha te nem àllsz rà kèszen akkor ne menj bele. Ezt nem lehet ràeröszakolni senkire.

2020. nov. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Akkor előbb vegyen felesegul, biztosítsa számotokra a körülményeket, vállaljon felelősséget, aztan majd beszelhettek róla. Mert elelvezni védekezés nelkul bárki tud a nagy világba, a fentieket meg mar nem mindenki képes teljesíteni.
2020. nov. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
1%
#3 Nem, ez lehet egy teljesen jogos igény is. Oké, nem 20 évesen feltétlen, de 30 évesen már biztos.
2020. nov. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
98%
VÉDEKEZZ!!!!
2020. nov. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
98%
Ilyennek nem szulnek, sem most sem pedig kesobb.
2020. nov. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
98%

Ha emiatt elhagy, akkor jobb is megszabadulni tőle. Ha ilyen választás elé állít, akkor nála nagy bajok vannak a toronyban! Először iskola, eljegyzés, összeköltözés, házasság, és a legutolsó a gyerek. El tud tartani egyetem mellett 3 embert? Melyikőtök szülei nyakára szülj, hagyd abba a tanulást?

Nem hiszem, hogy harmónikus kapcsolatban éltek, valószínűleg bántalmazó, és szerinte ezzel tud magához kötni.

2020. nov. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem egyetlen életkorban vagy élethelyzetben sem jogos, hogy a szeretett nőt a semmibe vesszük egy még nem is létező gyerek miatt. De hát kinek mi.


Én biztosan elhagynám az ilyen zsarnokot.

2020. nov. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!