Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Veletek előfordult ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Veletek előfordult ilyen?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy akár itt, de teszem azt másik internetes felületen ismerkedtetek, majd amikor odajutottatok vagy eltelt kisebb idő, akkor élőben az illetőből kiábrándultatok.

Gyakran volt ilyen? Mi volt a reakció, miután kibújt a szög a zsákból?

Kíváncsi vagyok a válaszotokra, előre is köszönöm!

Illetve ha gondoljátok, akkor kifejthetitek bővebben!



2020. nov. 6. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
96%

Húúú, nekem volt ilyen. És képzeld, nem is első alkalommal. Akkor még ment a csók, ölelés, simi. De másodjára, mikor azt láttam, hogy férfi létére milyen életképtelen. Nem tudott egy vendéglőben kommunikálni, nem tudott megvenni egy buszjegyet magának, engem kért meg.

Kiábrándultam. Akkor ott nem mondtam semmit, de többet nem kerestem, illetve , mikor ő keresgetett egyértelműen mondtam, hogy már nem szeretném a dolgot. Hogy miért, azt nem mondtam el neki, ezzel, így, nem akartam megbántani.

2020. nov. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Volt, nekem se elsőre. Kb 2 randi után felvitt a lakására, ahol az édesanyja is lakott. Nem zavart, fiatalok voltunk (20 körül), én is otthon laktam még.

Felértünk a lakásba, én kedvesen bemutatkoztam az anyukájának aki egy nagyon félénk 40 kilós kis asszonyka volt, majd a srác valami olyat benyögött, hogy "megmondtam már b*zdmeg hogy ne nyúlj a szobámhoz". Mindezt azért, mert amíg nem volt otthon kitakarította a szobát az anyukája.

Egész este ilyen hangnemben beszélt vele , meg is kértem egyszer, hogy ne káromkodjon már ilyen csúnyán vele. Azt mondta ilyen a kapcsolatuk. Nagyon kínos volt ott aludni, másnap hazamentem és többé nem is kerestem őt, megírtam neki, hogy ez nekem mindent elmondott róla.


Másik szitu, mikor a srác hazudott a magasságáról neten. Én alapból elég magas lány vagyok (175) , nem szeretnék nálam alacsonyabb férfit, egyszerűen nem vonzanak ez van. A srác azt mondta neten, hogy 180cm, találkoztunk és legalább 1 fejjel kisebb volt. Nem tartom rondának az alacsony fiúkat, de hozzám a velem egymagasak vagy magasabbak illenek és utálom ha hazudnak.


Volt még egy olyan is, hogy neten hetekig beszélgettünk, de tényleg reggeltől estig minden nap, aztán találkoztunk és élőben meg semmi. Hiába kérdeztem, meséltem bármit, csöndben volt, alig válaszolt. Mint utólag kiderült, mert kedvesen megírta nekem facebookon, az volt a baja, hogy azt hitte vékonyabb vagyok. Akkor, mikor ez volt, a 175 centimhez 60 kiló voltam. Nem tudom ez volt-e az igazi indok, mert elég röhejes.

2020. nov. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!