Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet egy anyóstól, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy anyóstól, aki nem olyan rossz, csak mindenről tudni akar és mindenbe beleszólása van, eltávolodni egy kicsit?

Figyelt kérdés
2007. dec. 17. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell neki elmodani mindent...És határozottnak kell lenni, de illedelmesen.

Nekem is ilyen volt előző párom anyja, jószándékból de ránk mászott. Nem győztem hangsúlyozni, hogy azért költöztünk el, hogy saját életünk legyen, nem kell főzzön, mosson takarítson ránk:-)

2007. dec. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Húúha, kényes kérdés. Én megpróbáltam távol maradni a rosszindulatú anyósomtól, erre ő minden héten "hazanyígta" a fiát. Megkeserítette az életünket. :(

Végül, a családi béke érdekében elhatároztam, hogy én költözöm abba a városba ahol Ő lakik. Így nincs annyi vita...

2007. dec. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az anyós kérdés nekem is kellemetlen pont. A leendő anyósomnak a Kedvesem exneje a fixaideája,és amikor ott vagyok elég sokszor hallgatom,h a Gabi így vagy úgy.Nem egyszer hazudik is.Amikor a Kedvesem ott élt,akkor neki is mindenbe beleszólása volt,és mindig azt hitte,h igaza,de tudtam ezért gyűlölni.

Mikor mindez világossá vált számunkra,úgy döntöttünk,h jobb távol tartani,meghallgatni a hazugságait,mosolyogva elviselni,vagy eljátszani,h el is hisszük,aztán hazafelé a kocsiban mindent megbeszélünk,és max dühhöngünk,h már megint miért kellett ezt vagy azt hazudnia.

Nem tudok jobbat tűrni kell.Esetleg a szomszéd,vagy két várossal arréb találni egy házat,amilyenhez fogható tuti nincs ott ahol eddig laktatok.Nem kell messzire menni,csak pont olyan messze,h ne tudjon mindig belemászni az életetekbe.Amikor meg belemászik,akkor mély levegő,és türni kell.Aztán hazafelé nektek is megtárgyalni.

2007. dec. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

Finom leszek: lődd agyon!!!:)

Hívd el az erdőbe sétálni, majd hajrá!

2007. dec. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
23%

miért kell eltávolodni hm? mit akar az anyós mindenről tudni....mit nem kap meg? információt! kapjon de mérsékelten

kit zavar ez a helyzet?

kit nem zavar ez a helyzet?

el lehet gondolkodni akit zavar ez a szituáció, miért generálta ezt a problémát magának és mivel kell szembenézni azaz mit tanit neki ez a helyzet.

Figyeld meg mit érzel abban a helyzetben mikor a probléma felvetődik, milyen érzéseket vált ki hm?

nézz vele szembe !!

2007. dec. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!